Kasíno eTIPOS.sk: Využi posledné tohtoročné double days!

Je tu jedinečná príležitosť zvýšiť svoje šance na zaujímavú výhru v novembrovej kasínovej lige, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk. Pretože sú tu očakávané double days!

Posledná tohtoročná kasínová liga sa koná v novembri. Navyše celková dotácia je veľmi atraktívna – až 50 tisíc €. Akcia prebieha v termíne od 1.11 do 26.11. Prichádza kľúčový finiš! Rozhodujúca cieľová rovinka. Dni, kedy sa môže všetko zmeniť. Double days!

Prvé double days počas novembrovej kasínovej ligy boli v termíne od 8. do 14. novembra a teraz sa hrá o dvojnásobok bodov do rebríčka v dňoch 23. až 25. novembra.

Posledné tohtoročné double days v kasíno eTIPOS.sk

Princíp kasínovej ligy je jednoduchý. Nič zásadné sa oproti predošlým kasínovým ligám nezmenilo. Princíp zostal identický, v denných a večerných turnajoch je možnosť zbierať body do rebríčka. V tom sa zoraďujú hráči od najlepšieho smerom nadol podľa počtu nazbieraných bodov.

V tejto akcii sa súčasne hrá o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a o pozíciu v kasínovej lige. Hrá sa denne o podiely z turnajových dotácií a hráč sa do poradia Kasínovej ligy dostane hrou na predom vybraných automatoch, ktoré sa podieľajú na akcii.

Aktuálnym lídrom rebríčka novembrovej kasínovej ligy je Skandinavec (600 bodov). Prenasleduje ho ivča6 (454 bodov), ale na chrbát dýcha tretí oscar so 450 bodmi. S malým odstupom na štvrtom stupienku v poradí je bely (414 bodov) a TOP 5 uzatvára frantisek375 s 312 bodmi na konte.

Akcia finišuje, ale double days môžu poriadne zamiešať poradím. Využi ich a vylepši svoju pozíciu v kasínovej lige v kasíno eTIPOS.sk!