Kasíno eTIPOS.sk: Využi posledné tohtoročné double days!

Kasíno eTIPOS.sk: Využi posledné tohtoročné double days!

Je tu jedinečná príležitosť zvýšiť svoje šance na zaujímavú výhru v novembrovej kasínovej lige, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk. Pretože sú tu očakávané double days!

Posledná tohtoročná kasínová liga sa koná v novembri. Navyše celková dotácia je veľmi atraktívna – až 50 tisíc €. Akcia prebieha v termíne od 1.11 do 26.11. Prichádza kľúčový finiš! Rozhodujúca cieľová rovinka. Dni, kedy sa môže všetko zmeniť. Double days!

Prvé double days počas novembrovej kasínovej ligy boli v termíne od 8. do 14. novembra a teraz sa hrá o dvojnásobok bodov do rebríčka v dňoch 23. až 25. novembra.

Posledné tohtoročné double days v kasíno eTIPOS.sk

Princíp kasínovej ligy je jednoduchý. Nič zásadné sa oproti predošlým kasínovým ligám nezmenilo. Princíp zostal identický, v denných a večerných turnajoch je možnosť zbierať body do rebríčka. V tom sa zoraďujú hráči od najlepšieho smerom nadol podľa počtu nazbieraných bodov.

V tejto akcii sa súčasne hrá o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a o pozíciu v kasínovej lige. Hrá sa denne o podiely z turnajových dotácií a hráč sa do poradia Kasínovej ligy dostane hrou na predom vybraných automatoch, ktoré sa podieľajú na akcii.

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Aktuálnym lídrom rebríčka novembrovej kasínovej ligy je Skandinavec (600 bodov). Prenasleduje ho ivča6 (454 bodov), ale na chrbát dýcha tretí oscar so 450 bodmi. S malým odstupom na štvrtom stupienku v poradí je bely (414 bodov) a TOP 5 uzatvára frantisek375 s 312 bodmi na konte.

Akcia finišuje, ale double days môžu poriadne zamiešať poradím. Využi ich a vylepši svoju pozíciu v kasínovej lige v kasíno eTIPOS.sk!