Kasíno eTIPOS.sk: Vyčaruj si vianočné výhry v decembrovej kasíno lige

Kasíno eTIPOS.sk: Vyčaruj si vianočné výhry v decembrovej kasíno lige

Pani Zima je už tu a prichádza s ňou aj decembrová kasíno liga. Vyčaruj si pod stromček parádne výhry v kasíno eTIPOS.sk!

Decembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk: 50 000 eur v hre!

Magické zimné obdobie prichádza! S ním aj blížiace sa najkrajšie sviatky v roku – Vianoce. Postarať sa o skutočne špeciálny darček môžeš v decembrovej kasíno lige v kasíno eTIPOS.sk. Napokon, hrá sa o odmeny z lukratívnej dotácie vo výške 50 000 eur. Zbieraj body do rebríčka, pomeraj svoje sily s ostatnými hráčmi, získaj zaujímavé odmeny z celkovej dotácie a navyše máš šancu aj na atraktívne jackpoty.

Ako v predošlej edícii kasínovej ligy, aj v decembri môžeš získavať free spiny či body do večerných turnajov. V mikulášskom týždni od 4. 12. do 10. 12. môžeš každý deň za hranie vo večerných turnajoch získať 10 voľných točení. V týždni od 11.12. do 17.12. hráš každý deň o 10 free spinov do hry + 10 bodov do večerného turnaja. Napokon od 18.12. do 31.12. hráš o 10 bodov do večerného turnaja počas každého dňa.

V decembrovej edícii kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk zostáva zachované striedanie mechaník odmeňovania v turnajoch. Strieda sa odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov).

Ako bolo spomenuté vyššie, nehráš len o podiel z celkovej dotácie vo výške 50 000 eur, ale máš možnosť získať aj lukratívne jackpoty, ktoré kasíno eTIPOS.sk má skutočne nabité. O viac ako 50 000 eur sa hrá v Zlatom TIPOS Jackpote, takmer 50 000 eur je v hre v rámci Amusnet Interactive Jackpotu a viac ako 20 000 eur je v hre v Tech4Bet Royal Jackpot.

Uži si adventné obdobie a najkrajšie sviatky v roku v spoločnosti decembrovej kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk. Zaži kopec zábavy, zabojuj o lukratívne odmeny či atraktívne jackpoty!