Kasíno eTIPOS.sk v marci navyšuje dotáciu kasínovej ligy

Kasíno eTIPOS.sk v marci navyšuje dotáciu kasínovej ligy

V kasíno eTIPOS.sk sme si zvykli na pravidelné kasínové ligy, ktoré bežia na mesačnej báze. Marcová liga bude špecifická, pretože sa hrá o navýšenú dotáciu!

Už niekoľko mesiacov sa stretávame v kasíno eTIPOS.sk s kasínovými ligami. Prebiehajú každý mesiac. Výnimkou nebude ani marec, ktorý prinesie ďalšie navýšenie celkovej dotácie! Zo 60-tisíc eur sa dotácia zvýšila na 80-tisíc eur. O ďalší dôvod navyše, prečo sa do kasínovej ligy zapojiť.

Marcová liga v kasíno eTIPOS.sk s navýšenou dotáciou až 80 tisíc eur

Kasíno liga tradične prináša trojitú šancu na úspech: získať možno bonusy počas turnajov v kasíne, bojuje sa o čo najlepšiu pozíciu v kasíno lige a zároveň je tu šanca získať niektorý zo zaujímavých jackpotov. Každý deň možno hrať viacero turnajov.

Aj v marcovej kasínovej lige zostávajú v platnosti obľúbené DOUBLE DAYS. Vopred vybrané dni prinášajú dvojnásobok bodov a preto práve počas tohto obdobia možno najviac postúpiť v rebríčku kasínovej ligy. V marci budú DOUBLE DAYS v termínoch 14. – 20. 3.  Následne od 28.3. do 31. 3.

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

Verní fanúšikovia kasínové ligy v kasíno eTIPOS.sk dôverne poznajú. No pre hráčov, ktorí nevedia o čo ide, objasníme v krátkosti základné veci. Každý deň prebieha Super Turnaj od 00.00 do 23.59 hod. V pracovné dni od pondelka do piatku sa hrá Večerný turnaj od 18 hod do 23.59 hod.

Akcia prebieha na konkrétnych výherných automatoch. Hraním týchto slotov hráči získavajú body do rebríčka a poradia kasínovej ligy. Získané bonusy v marcovej kasíno lige možno využiť do 30 dní od pripísania na konto v kasíno eTIPOS.sk.

Akcia prebieha do 31. marca. Nezabúdajte, hrá sa o navýšenú celkovú dotáciu až 80 000 €!