Kasíno eTIPOS.sk rozšírilo ponuku o ďalších 5 hier

Kasíno eTIPOS.sk rozšírilo ponuku o ďalších 5 hier

Kasíno eTIPOS.sk sa môže pochváliť najširšou ponukou hier na trhu a do portfólia slotov pridalo ďalších päť noviniek.

V kasíne eTIPOS.sk si hráči užívajú najširšiu ponuku výherných automatov na slovenskom trhu. Od posledného augustového dňa toto kasíno rozšírilo aj dovtedy pestrú paletu hier o ďalších päť zaujímavých „kúskov“, pri ktorých sa hráči pobavia aj majú možnosť získať zaujímavé výhry.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Ďalších päť noviniek v kasíno eTIPOS.sk

Buffalo Hunt (Synot Games)

Stretnutie s niektorými z majestátnych divokých zvierat Severnej Ameriky! Orly, vlci a medvede po boku indiánskeho náčelníka a symbolu byvola. Päťvalcová hra a 1024 rôznych spôsobov, ako vyhrať.

Čert a Káča (Tech4Bet)

Veľká pecka! Zaujímavá hra dizajnovaná na spôsob populárnej českej rozprávky. Automat prináša 94-percentnú návratnosť nákladov. Červený diabol je wild symbol, ktorým môžete doplniť akýkoľvek chýbajúci symbol. Okrem toho zaujme funkcia násobenia výhier.

Čert a Káča

zdroj: tech4bet.com

Joker Crown 5 (Tech4Bet)

Klasický ovocný automat a jednoduchý dizajn. Zaujímavosťou sú dva druhy scatter symbolov. Návratnosť vkladov až do výšky 97 percent, preto sa určite oplatí vyskúšať. Jeden zo scatter symbolov môže priniesť 10 free spinov. Druhý z nich prináša Mystery Win – náhodnú výhru. Hra má päť valcov a päť fixných výherných línií. Maximálna možná výhra na jedno roztočenie je 50 tisíc €.

Knight´s Sword (BetInsight)

Päťvalcová hra, až do dvadsať výherných línií. Poteší rozsah stávok – od 10 centov na roztočenie až po 2 tisíc €. Najvyššia výhra až jeden milión €! Nechýba wild symbol, funkcia rizika po výhre (možnosť zdvojnásobiť výhru) a prítomná je možnosť free spinov.

Golden Treasure (Apollo)

Hra, ktorá môže priniesť maximálnu výhru do výšky 30 tisíc €. Hľadajte symboly ako šťastné sedmičky či pokladnice a staňte sa lovcami pokladov! Päťvalcová hra so symbolmi ovocia a bonusovou pokladnicou. Ak je zobrazená trikrát, tak otvorí bonusovú hru.

Zdroj: apollogames.cz

Užívajte si päticu noviniek v kasíno eTIPOS.sk a zabojujte o zaujímavé výhry.