Kasíno eTIPOS.sk prináša tri nové hry: Vydajte sa na dobrodružnú zimnú výpravu alebo vstúpte do kráľovstva sladkostí

Kasíno eTIPOS.sk prináša tri nové hry: Vydajte sa na dobrodružnú zimnú výpravu alebo vstúpte do kráľovstva sladkostí

Kasíno eTIPOS.sk prináša nádielku nových hier! Do svojej ponuky zaradilo tri zaujímavé sloty, ktoré vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Tri nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Super Sweets

Pre všetkých milovníkov sladkostí a cukroviniek prináša spoločnosť Betsoft tento atraktívny slot. Päť valcov, tri riadky a 10 výherných línií. Návratnosť stávok je na úrovni okolo 95 %, čo predstavuje priemer. Vitajte v kráľovstve sladkostí! Pri hraní Super Sweets sa budete cítiť ako pri návšteve cukrovinkového obchodu. Roztomilý kreslený dizajn a prevládajúca ružová farba. Takto by si deti predstavovali asi kráľovstvo sladkostí. Kotúče majú štýlový dizajn a vyzerajú ako nádoby na sladkosti. Ružový kúsok žuvačky predstavuje wild symbol a zlatý tiket je scatter symbolom. Po vytočení troch scatter symbolov spustíte funkciu free spinov a hráč získa päť voľných roztočení zdarma. Hra Super Sweets má tiež špeciálny symbol cukríka, ktorý sa objavuje len na druhom, treťom alebo štvrtom valci. Prináša „lepkavý“ wild symbol alebo zlatý tiket.

Super Sweets

zdroj: Betsoft

Yak Yeti and Roll

Ďalšia novinka v kasíno eTIPOS.sk z dielne spoločnosti Betsoft. Skvelý slot so zimnou tematikou a zaujímavý príbeh putovania Eskimáka Yaka a jeho pomocníka. Cestujú ľadovými nekonečnými pláňami na vozidle pripomínajúcom kočiar poháňaný pedálmi. Päťvalcový automat prináša originálny motív, ale aj zaujímavé funkcie. Symbol scatter spúšťa bonusovú hru Yak Yeti and Roll. V hre sú free spiny, multiplikátory a kaskádové multiplikátory. Yak Yeti and Roll má návratnosť stávok (RTP) okolo 96 %.

Yak Yeti and Roll

zdroj: Betsoft

Niečo aj pre milovníkov ovocnej klasiky

243 Crystal Fruits

Výherný slot od spoločnosti Tom Horn Gaming s výhernosťou okolo 96,5 %. Ako už podľa názvu isto tušíte, ide o výherný automat s ovocnou tematikou. Medzi hráčmi po celom svete je slot 243 Crystal Fruits jednotkou z ponuky Tom Horn Gaming. Spomínaný päťvalcový slot zaujme najmä funkciou 243 Respin, ktorá zabezpečí, že z piatich výherných línií sa stane 243!

243 Crystal Fruits

zdroj: Tom Horn Gaming

Spomedzi troch noviniek v kasíno eTIPOS.sk si rozhodne vyberie každý hazardný hráč. Či už máte radi ovocnú klasiku šmrncnutú modernejšími prvkami alebo sa chcete vydať na dobrodružnú zimnú výpravu s Yakom a Yetim. Prípadne si splniť svoj detský sen a navštíviť kráľovstvo sladkostí, ktoré navyše prináša skvelé možnosti na výhry. Výber je len na vás! Okrem toho so všetkými troma novými slotmi môžete zabojovať v Letnej kasíno lige s celkovom dotáciou 100 tisíc €.