Kasíno eTIPOS.sk prináša štyri nové hry: Výlet na Divoký Západ alebo za stredovekými rytiermi?

Kasíno eTIPOS.sk prináša štyri nové hry: Výlet na Divoký Západ alebo za stredovekými rytiermi?

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo štyri nové hry. 20 Golden Coins, 4 Spin, Gold Canyon a Knight´s Heart.

20 Golden Coins

Päťvalcový výherný automat od spoločnosti EGT, ktorý posúva ovocné hry na novú úroveň. Na hráčov čaká dvadsiatka výherných línií a priemerná návratnosť stávok (RTP) 95,50 %. Užite si poriadnu dávku zábavy na ružovom pozadí, pripomínajúcom vesmír. Symbol hviezdy je scatter a prináša najvyššie výplaty. Ak uvidíte „collect“ symbol na piatom valci, môžete sa tešiť na odmenu vo forme peňažnej hodnoty každej mince. Ak mince pristanú a neprinesú žiadnu výhru, tak sa spustí funkcia Mystery Nudge. Dostanete vďaka nemu druhú šancu na symbol „collect“. Skvelou vychytávkou je funkcia Jackpot Cards – možno spustiť náhodne pri každom zatočení. Vyberáte si z 12 kariet a cieľom je nájsť tri rovnaké, aby ste získali jackpot.

20 Golden Coins

zdroj: EGT

Ďalšie novinky v kasíno eTIPOS.sk

4 Spin

Ovocný štvorvalcový slot od spoločnosti e-gaming. Má podobnú výhernosť ako 20 Golden Coins, v tomto prípade je RTP 95,79%. Automat 4 Spin má desať výherných línií a funkcie, ako napríklad mystery výhry či symbol bonus, ktorý v počte tri a viac zobrazení prinesie hráčovi 10 free spinov.

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Gold Canyon

Vydajte sa na dobrodružnú výpravu Divokým Západom! Slot Gold Canyon od BetSoft prináša množstvo zábavy na piatich valcoch a s dvadsiatimi výhernými líniami. Priemerná návratnosť vkladov (RTP) dosahuje úroveň 96,13 %. Na poriadok dohliadajú šerifovia, v hre nechýbajú symboly scatter, wild a multiplikátory. Gold Canyon má vysoko kvalitnú 3D grafiku, ktorá poteší oko aj náročnejšieho hráča. Okrem spomínaných šerifov sa môžete tešiť na symboly banditov, plagátov s hľadanými osobami, zlaté nugety, kone, dynamit a podobne. Typický Divoký Západ! V pozadí hry sa vyníma zlatá baňa a na pozadí vidieť aj vozíky plne naložené vyťaženým zlatom. Symbol pištoľníka plní funkciu expandujúceho wild symbolu. Scatter symbol dynamitu môže priniesť free spiny. V prípade aspoň troch symbolov dynamitu sa odpália masívne explózie a padajú nové symboly zhora. Spustí sa tak potenciálna víťazná kaskáda. Skvelá vecička v kasíno eTIPOS.sk!

Gold Canyon

zdroj: BetSoft

Knight´s Heart

Slot od spoločnosti EGT s priemernou výhernosťou v hodnote 96,11%. Výherný automat má netradične šesť valcov a štyri rady symbolov. Knight´s Heart ponúka možnosti výhier na 50 výplatných líniách. Slot s témou stredoveku má wild, scatter symboly, možnosť free spinov či jackpotu. Tešiť sa môžete na typické stredoveké rytierske symboly ako napríklad helma, hrad, meč, prsteň či štít.

Knight´s Heart

zdroj: EGT

S novinkami v kasíno eTIPOS.sk môžeš zbierať body do kasínovej ligy či bojovať o nadupané jackpoty!