Kasíno eTIPOS.sk prináša novinky: Zahráš sa na Sherlocka?

Kasíno eTIPOS.sk prináša novinky: Zahráš sa na Sherlocka?

Kasíno eTIPOS.sk má aj na tento týždeň pripravené pre milovníkov hazardnej zábavy zaujímavé novinky. Zahráš sa na legendárneho Sherlocka Holmesa? Alebo uprednostníš lov diamantov?

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás./p>

Novinky v kasíno eTIPOS.sk

Diamond Hill

Vydajte sa do neznámeho začarovaného kráľovstva, kde na vás čaká na každom kroku úchvatné bohatstvo. Po ceste touto rozprávkovou nádherou si užijete multiplikátory či respiny. Zaujímavosťou je zvláštna kotúčová mriežka v tvare diamantu. Na prvom a piatom valci je jeden symbol, na druhom a štvrtom sa nachádzajú tri symboly a stredný valec obsahuje štyri symboly. Nadchne príjemná horská krajina, v pozadí s jeleňom, stromami a upokojujúci pocit navodí vodopád v pozadí. Skvelá novinka od Tom Horn Gaming v kasíno eTIPOS.sk.

Diamond Hill

zdroj: Tom Horn Gaming

Sherlock. A Scandal in Bohemia

Hra, ktorá zaujme nielen skvelou témou, ale aj nadupanou grafikou. Ako názov napovedá, hlavnou postavou je svetoznámy detektív Sherlock Holmes. Užite si príbeh od Arthura Conana Doylea prenesený do sveta hazardných hier a zabojujte o skvelé výhry! Pozoruhodný kúsok v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Sherlock A Scandal In Bohemia

zdroj: etipos.sk

Super Star 27

Výherný automat od spoločnosti E-gaming. Jednoduchý slot a ovocná klasika, pre každého, kto chce pri hraní zažiť pohodu a relax. Je to trojvalcový slot a prináša 27 výherných línií. Hra obsahuje klasické ovocné symboly, žolíkov, BAR, sedmičku, zlaté zvončeky či Mystery Symbol, ktorým je hviezda. Slot prináša aj nejaké bonusové funkcie a kvalitnú grafiku.

Super Star 27

zdroj: e-gaming.cz

Aj s týmito novinkami v kasíno eTIPOS.sk môžeš zbierať body do poradia aprílovej kasínovej ligy či bojovať o nadupané jackpoty.