Kasíno eTIPOS.sk prináša hot sloty týždňa: Ovocie horúce aj mrazené

Kasíno eTIPOS.sk prináša hot sloty týždňa: Ovocie horúce aj mrazené

Kasíno eTIPOS.sk prináša tradične trojicu hot slotov týždňa. Milovníci ovocných hier budú jasať! Ovocie mrazené aj horúce.

Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk na tento týždeň

Fire´n´hot

Ovocná klasika v tradičnom retro štýle. Na svoje si prídu milovníci „starej školy“ výherných automatov, ale aj mladší hráči. Zaujme kvalitná grafika, pri výherných možnostiach bude pekelne horúco a nudiť sa rozhodne nebudete.

Frozzy Fruits

Klasický ovocný automat vo vylepšenej „mrazivej“ verzii. Hracie symboly sú umiestnené v kockách ľadu. Veľkým pozitívom tejto hry je vysoká návratnosť vkladov až do 97 %. V tomto smere patrí teda hra Frozzy Fruits od E-gaming k absolútnej špičke.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Ovocná klasika môže byť niekedy poriadne nudná. Iste, ide o často „recyklovanú“ tému. No Frozzy Fruits určite nenudí. Originálnym prvkom je variabilný počet symbolov na jednotlivých hracích valcoch. Automat má päť valcov, no počtom symbolov sa odlišujú. Na prvom a piatom valci je len jeden symbol, na druhom a štvrtom valci sú po tri symboly a tretí valec obsahuje štyri symboly.

Na valcoch je viditeľných dvanásť symbolov. Hra má deväť rozličných symbolov, z nich jeden je wild symbol, ktorý dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Wild symbol prináša aj násobitieľ výhier od jednonásobku po deväťnásobok stávky. V tejto hre je 36 výherných línií.

Book of Secrets 6

Prenes sa s obľúbeným slotom do starovekého Egypta. Šarmantná hrdinka ti pomôže v knihe tajomstiev nájsť výhernú kombináciu, ktorú môžeš vyskladať na 10 výherných líniách. Nechýbajú tradičné egyptské symboly, napríklad skarabeus. Výherný automat so šiestimi valcami a troma radmi symbolov.

Kasíno eTIPOS. prináša nielen každý týždeň zaujímavé hot sloty, ale neustále možno vyhrať zaujímavé jackpoty. Napríklad Zlatý multilevel jackpot má hodnotu 40-tisíc €.