Kasíno eTIPOS.sk prináša Exkluzívne turnaje s dotáciou 10 000 €

Kasíno eTIPOS.sk prináša Exkluzívne turnaje s dotáciou 10 000 €

Online kasíno eTIPOS.sk prináša v týchto dňoch Exkluzívne turnaje s celkovou výškou dotácie 10 000 €.

Exkluzívne turnaje, exkluzívna zábava a samozrejme exkluzívne výhry! Obľúbená akcia v herni eTIPOS.sk prichádza znova na scénu. Stačí, že si z bohatej ponuky slotov vyberieš svoj obľúbený, zatočíš aspoň za 0,20 € a si zaradený do rebríčka a v hre o podiel z celkovej dotácie 10 000 €.

Exkluzívne turnaje v kasíno eTIPOS.sk o 10 000 €

Rebríček turnajov zostavujú na základne počtu roztočení a teda čím viac hráš, tým viac môžeš vyhrať. V každom hracom kole získa odmenu až 172 najlepších hráčov, no neznie to fantasticky?

Exkluzívne turnaje v kasíno eTIPOS.sk prebiehajú v troch kolách a celková dotácia 10 000 € bude rozdelená práve do týchto troch kôl. Prvé kolo turnaja prebehne v dňoch 15. a 16. mája, druhé kolo je na programe 17. a 18. mája. Napokon tretie kolo prebehne v termíne od 19. do 21. mája.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

V prvom kole hráš o podiel z dotácie 3 000 €, rovnako v druhom kole a tretie, víkendové kolo je dotované čiastkou až 4 000 €. Ak sa umiestniš v rebríčku jednotlivých kôl v TOP 127, tak môžeš si pripísať na konto zaujímavú odmenu.

Skvelé na aktuálnej edícii exkluzívnych turnajov v kasíno eTIPOS.sk je, že hrať môžeš na akomkoľvek výhernom slote podľa tvojho vlastného výberu. Okrem toho výborné je, že body zbieraš na základe počtu odohratých spinov.

Nezabúdaj, že prebieha aj májová kasínová liga s celkovou dotáciou 50 000 €. Double days, počas ktorých zbieraš dvojnásobné body, už síce skončili, ale stále máš príležitosť zabojovať o zaujímavé odmeny. Navyše, blíži sa špeciálny týždeň (od 22. do 28. mája), počas ktorého môžeš získať 10 free spinov každý deň za hranie vo večerných turnajoch.

Kasíno eTIPOS.sk okrem zaujímavých akcií prináša aj atraktívne jackpoty. O 40 000 € môžeš hrať rámci Tech4Bet Royal Jackpot. A 45 000 € je výška Amusnet Interactive Jackpotu na najvyššej úrovni. No absolútna bomba: Zlatý multilevel jackpot. Ten presiahol hranicu 105 000 € a ak chceš zabojovať o výhru svojho života, tak práve tu máš ideálnu príležitosť.