Kasíno eTIPOS.sk prináša exkluzívne Tom Horn turnaje o 10 000 €

Kasíno eTIPOS.sk prináša exkluzívne Tom Horn turnaje o 10 000 €

Máš chuť zabaviť sa, zasúťažiť si a zabojovať o atraktívne odmeny? Kasíno eTIPOS.sk prináša exkluzívne Tom Horn turnaje o celkovú dotáciu vo výške 10 000 €.

Veľkonočné sviatky za nami a nebolo by od veci naplniť si vyprázdnené peňaženky. Zaujímavé odmeny môžeš získať v rámci exkluzívnych Tom Horn turnajov v online kasíno eTIPOS.sk , nakoľko v hre je celková dotácia 10 000 €. Akcia prebieha v dňoch od 11. apríla do 17. apríla 2023 a ty musíš jednoducho byť pri tom!

Exkluzívne Tom Horn turnaje o 10 000  € v kasíno eTIPOS.sk

Zapojíš sa úplne jednoducho, veď stačí si zahrať na niektorom z vybraných výherných automatov z dielne spoločnosti Tom Horn. Každý deň počas trvania akcie môžeš získať 10 free spinov a každý z nich má hodnotu 0,20 €. Potrebuješ v daný deň akcie zahrať na vybraných slotoch aspoň za 20 €, pričom minimálne hodnota spinu – 0,30 €.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

Verní hráči, ktorí poznajú kasíno eTIPOS.sk veľmi dobre vedia, že exkluzívne turnaje prebiehajú v troch kolách a najlepší v každom z nich získajú atraktívne odmeny. Prvé kolo prebehne v dňoch 11. a 12. apríla a hráš o dotáciu 3 000 €. Druhý turnaj príde v dňoch 13. a 14. apríla a hráš tiež o dotáciu 3 000 €. Následne v treťom kole, ktoré prebehne od 15.4. do 17.4. hráš o dotáciu 4 000 €.

Vybrané výherné prístroje z dielne spoločnosti Tom Horn vo všetkých troch kolách exkluzívnych turnajov: 243 Crystal Fruits, Black Mummy, Book Of Spells, Diamond Hill, Fire’n’Hot, Flaming Fruit, Fruits Go Pop!, Frutopia, Gold X, Hot Blizzard, Hot’n’Fruity, Monkey 27, Spacejammers, The Secret of Ba, Triple Joker, 243 Crystal Fruits Reversed, 81 Frutas Grandes, Sizable Win a Sherlock. A Scandal in Bohemia.

Odmenu získa 124 najlepších hráčov v každom kole exkluzívnych turnajov Tom Horn v kasíno eTIPOS.sk. Zaradenie v rebríčku od najlepšieho a bodovanie prebieha systémom win/bet.

Pokiaľ ešte nepoznáš zaujímavé sloty od spoločnosti Tom Horn, tak táto akcia ti pomôže to zmeniť. Spoznaj nové sloty od popredného výrobcu hier a zmeraj sily s ostatnými súťažiacimi v boji o atraktívne odmeny. Tri kolá turnaja a v každom z nich si najlepší podelia zaujímavé výhry. Dokopy hráš o podiel z dotácie vo výške 10 000 € a to už stojí za to vyskúšať svoje šťastie.