Kasíno eTIPOS.sk prináša aj vo februári kasíno ligu

Kasíno eTIPOS.sk prináša aj vo februári kasíno ligu

Nielen adrenalín zo samotných hier, ale aj zo súťaženia proti ostatným hráčom. To sú obľúbené kasínové ligy v kasíno eTIPOS.sk. Ďalšia edícia štartuje vo februári.

Spojenie adrenalínu z hazardnej zábavy, možnosti lákavých výhier a prvku súťaženia proti ostatným hráčom. To je atraktívny balíček, ktorý prináša kasíno eTIPOS.sk pravidelne každý mesiac v rámci svojich kasínových líg. Február nebude výnimkou a dobrou správou je, že zostáva navýšená dotácia v hodnote 60 000 eur, ktorá sa prvýkrát objavila v januárovej kasíno lige.

Kasíno eTIPOS.sk prináša obľúbenú kasíno ligu aj vo februári

Hráči, ktorí sa zvykli zapájať do predošlých edícií kasínových líg, sa môžu tešiť opäť na denné aj večerné turnaje. Čo je skvelé na týchto akciách? Trojitá šanca na výhru. Možnosť bojovať o dotácie z turnajov, bojovať o nadupané jackpoty a bojovať proti ostatným hráčom.

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

Princíp ligy je jednoduchý, hráč zbiera body do rebríčka kasínovej ligy a čím vyššie sa umiestni, tým zaujímavejšie výhry môže získať. Februárová kasíno liga prinesie aj obľúbené „double days“, teda vopred určené dni v mesiaci, počas ktorých sa nazbierané body rátajú do poradia dvojnásobne. Azda netreba zdôrazňovať, že práve „double days“ môžu byť v priebehu ligy kľúčové.

Denné a večerné turnaje, atraktívne hry, trojitá šanca na výhru, rozdielové „double days“ či súperenie s ostatnými hráčmi. Vychutnaj si túto zaujímavú akciu v kasíno eTIPOS.sk!