Kasíno eTIPOS.sk predstavuje tri horúce novinky: Vstúpiš do sveta sladkostí a cukroviniek?

Kasíno eTIPOS.sk predstavuje tri horúce novinky: Vstúpiš do sveta sladkostí a cukroviniek?

Tri horúce novinky v online kasíno eTIPOS.sk. Originálna hra pre milovníkov hier zo „starej školy“ Big X alebo sladký výlet do sveta cukroviniek a sladkostí s hrou Sweet Bonanza.

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Big X

Originálna hra od Synot Games, ktorá prináša len jeden typ symbolov a to Bary v troch rozličných farbách. Na troch valcoch napriek tomu zažiješ množstvo zábavy, výhry môžeš poskladať na 27 výherných líniách. Tento slot má pripomínať automat v kamennej herni, takže na svoje si prídu priaznivci klasiky ako zo „starej školy“. Zaujímavým prvkom je, že pri zhode dvoch rovnakých symbolov sa tieto valce zastavia a máš šancu dotočiť si na zostávajúcom valci chýbajúci symbol do výhernej kombinácie.

81 Multiways Classic

Ďalšia horúca novinka v kasíno eTIPOS.sk, tentoraz od spoločnosti Casimi Gaming. Ponor sa do pulzujúceho sveta zábavy a adrenalínu so štyrmi valcami, troma radmi symbolov a 81 výhernými líniami. Od šťavnatých jahôd až po osviežujúce melóny, rozhodne nadchne pekné grafické vyhotovenie ovocných symbolov.

Sweet Bonanza

Sen každého dieťaťa a mnohých dospelých. Sweet Bonanza ťa zavedie do sveta cukroviniek, koláčov a sladkostí. S týmto slotom od spoločnosti Pragmatic Play uspokojíš svoje chute na sladké, dávaj si však pozor na váhu! Roztoč to na šiestich valcoch s piatimi radmi symbolov. Symboly Sugar Bomb odpália chutnú bombu v podobe voľných točení.

Zaujme funkcia Tumble, ktorá je prítomná od začiatku hry. Zabezpečí, že výherné kombinácie po ich poskladaní automaticky explodujú a vytvoria priestor novým symbolom vytvárať ďalšie výherné kombinácie. Zatočenia zdarma obsahujú výherný multiplikátor, ktorý značne zvyšuje výherný potenciál.

Či už ťa zláka slot Big X pre milovníkov klasických automatov alebo originálny kúsok Sweet Bonanza prinášajúci vstupenku do raja cukroviniek a sladkostí, každopádne si s novinkami v kasíno eTIPOS.sk užiješ množstvo zábavy.