Kasíno eTIPOS.sk predstavilo hot sloty na tento týždeň

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo hot sloty na tento týždeň

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo tri hot sloty na aktuálny týždeň. Zaujímavé sloty a zaujímavé možnosti na výhry.

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

SUPER STAR 27

Výherný automat od spoločnosti E-gaming. Jednoduchý slot a ovocná klasika, pre každého, kto chce pri hraní zažiť pohodu a relax. Je to trojvalcový slot a prináša 27 výherných línií. Hra obsahuje klasické ovocné symboly, žolíkov, BAR, sedmičku, zlaté zvončeky či Mystery Symbol, ktorým je hviezda. Slot prináša aj nejaké bonusové funkcie a kvalitnú grafiku.

Super Star 27

zdroj: e-gaming.cz

MONKEY SLOTS

Zlomyseľná opica, ktorá kradne ovocie kúsok po kúsku. Ale nebojte, napokon vás dovedie k peknej výhre. Zaujímavý slot s piatimi valcami, wild symbolom, bonusovým symbolom, rôznymi funkciami, multiplikátorom výhier či free spinmi. Vyskúšajte tento „opičí“ hot slot týždňa v kasíno eTIPOS.sk.

Monkey Slots

zdroj: synotgames.com

WILD DIAMONDS 25

Ako názov napovedá, ústrednou témou tohto výherného automatu sú drahé kamene. Je od spoločnosti Tech4Bet a na štyroch valcoch prináša 25 výherných línií. Samozrejmosťou sú wild aj scatter symboly.

Wild Diamonds 25

zdroj: etipos.sk

Kasíno eTIPOS.sk prináša zaujímavé hot sloty na aktuálny týždeň. S nimi môžete zažiť  nielen množstvo adrenalínu, zábavy, ale aj zabojovať o skvelé výhry. Či zbierať body v májovej kasínovej lige s celkovou dotáciou v hodnote 40-tisíc €.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

Apropo, spomínané skvelé výhry. V tejto súvislosti nemožno zabudnúť na nadupané jackpoty, ktorých je stále dosť. Zlatý Multilevel jackpot na úrovni okolo 20-tisíc € určite poteší a EGT jackpot na najvyššej úrovni má aktuálne hodnotu cca. 10-tisíc €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni padol koncom apríla, šťastný výherca získal cca. 10-tisíc €. Chceš vykročiť po jeho stopách? Užívaj si hazardnú zábavu v kasíno eTIPOS.sk aj s hot slotmi týždňa!