Kasíno eTIPOS.sk namiešalo lahodný koktejl z nových hier

Kasíno eTIPOS.sk namiešalo lahodný koktejl z nových hier

Ochutnaj lahodný koktejl, ktorý ti namiešalo kasíno eTIPOS.sk z nových hier.

Päť sviežich noviniek v kasíno eTIPOS.sk

8+ Gems

Výherný automat od spoločnosti Adell, ktorý poteší hráčov vyznávajúcich klasiku, ale zároveň aj priaznivcov inovatívnejších prvkov. Symbol zeleného diamantu ti dokáže okamžite priniesť zaujímavé peňažné odmeny.

Easy Fruit

Ovocný automat od spoločnosti Tech4Bet, ktorý ti dodá nielen sviežu dávku vitamínov, ale aj svieži zážitok z hry. Päťvalcový slot s troma radmi symbolov a piatimi výhernými líniami zaujme nielen priaznivcov ovocnej klasiky.

Easy Fruit

zdroj: Tech4Bet

Cocktail 81

Dáš si lahodný koktejl plný mrazeného ovocia v kasíno eTIPOS.sk? Osvieženie v podobe lákavých výhier určite poteší a spojenie ovocnej klasiky s modernými prvkami tiež.

Sky Hunters

Pripojte sa k posádke Sky Hunters a vyštartuj za veľkými výhrami! Uži si niektoré typické funkcie slotov od spoločnosti Kalamba, ako napríklad Luckyloops. Každých 10 základných roztočení hráč nazbiera špeciálne charakterové symboly a každé desiate zatočenie sa špeciálne symboly premenia na Špeciálne rozšírenie.

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Funkcia Hyperbet – hráčom voliteľný multiplikátor umožňuje tri úrovne a náhodne znásobuje výhru za každé zatočenie až do maximálnej výšky šesť.

Hyperbonus – Skvelé pre hráčov, ktorí jednoducho milujú špeciálne funkcie. Prejdite rovno na Free Spiny, teda roztočenia zdarma.

Mega Carp Caramba

Pecka od Tech4Bet ťa pozýva na rybačku! Nudiť sa rozhodne nebudeš, pretože uloviť okrem krásnych rýb môžeš aj parádne výhry. Uži si najlepšiu rybačku svojho života v kasíno eTIPOS.sk.

Nová, svieža nádielka hier čaká na teba a okrem množstva výbornej zábavy môžeš zaútočiť aj na niektorý z atraktívnych jackpotov.

A že je o čo hrať! Zlatý multilevel jackpot dosiahol fantastickú výšku 100 000 € a lákavo vyzerá aj EGT jackpot, ktorý ponúka na najvyššej úrovni výhru v hodnote 55 000 €. Royal Jackpot Tech4Bet umožňuje trafiť jackpot v hodnote 25 000 €.

Mega Carp Caramba

zdroj: Tech4Bet

Ak patríš k milovníkom hazardnej zábavy a okrem samotnej hry máš rád aj súťaženie s inými hráčmi, práve pre teba je ako stvorená marcová kasínová liga. Zbieraj body dvojnásobne rýchlym tempom počas Double days alebo free spiny za hranie vo večerných turnajoch. Celkovo sa hrá v kasíno eTIPOS.sk o dotáciu v hodnote 50 000 €.