Kasíno eTIPOS.sk nadeľovalo!

Kasíno eTIPOS.sk nadeľovalo!

Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk priniesol radosť ďalšiemu šťastnému výhercovi. Tentoraz „trhol“ výhru v hodnote viac ako 45 000 €.

Pravdepodobne má pred sebou leto snov! Šťastný výherca s nickom jas*** „rozbil“ Zlatý multilevel jackpot a vyhral neuveriteľných 46 635 €. Za túto luxusnú čiastku si môže dopriať parádnu dovolenku a nielen jednu.

Fantastický jackpot v predvečer piatka trinásteho v kasíno eTIPOS.sk

Šťastný deň, kedy zažil s najväčšou pravdepodobnosťou výhru svojho života, mal štvrtok 12. mája 2022. Predvečer piatka trinásteho si spríjemnil hazardnou zábavou a nemohol urobiť lepšie rozhodnutie. Slot Vikings mu priniesol spomínanú rozprávkovú výhru. Potvrdila sa vysoká návratnosť vkladov v hodnote až 96,05 %. Hráči pochvaľujú aj krásne animácie a grafické efekty hry. Výborný slot pre všetkých dobrodruhov, vydáte sa na výpravu za severskými bohmi aj vy?

Pre jednoduché a rýchle hranie sa prihláste na tipos prihlásenie.

Roztočiť valce na svojej obľúbenej hre môžeš aj ty a možno aj na teba sa usmeje šťastie v podobe atraktívneho jackpotu. Spomínaná online herňa ich prináša hneď niekoľko. Zlatý multilevel jackpot napriek tomu, že čerstvo neodolal hráčovi jas*** má už znova hodnotu viac ako 30-tisíc €. Za povšimnutie určite stojí aj EGT jackpot na najvyššej úrovni, ktorý atakuje hranicu 20-tisíc €.

Okrem atraktívnych jackpotov má kasíno eTIPOS.sk v rukáve aj niekoľko ďalších aspektov, ktoré každého hazardného hráča zaujmú. Napríklad obľúbenú kasínovú ligu, ktorá prebieha aj v máji či pravidelné hot sloty, ktoré zmieňovaná online herňa servíruje každý týždeň.

Nových hráčov určite bude zaujímať skvelý vstupný bonus. Nachystaný pre každého z nich je uvítací balíček v hodnote 1050 € a 280 free spinov k tomu.

Parádne akcie, nadupané jackpoty, stále nové hry. Aj to je kasíno eTIPOS.sk! Hraj sa, zabávaj a vyhrávaj.