Kasíno eTIPOS.sk má vianočné prekvapenie: Adventná kasíno liga!

Kasíno eTIPOS.sk má vianočné prekvapenie: Adventná kasíno liga!

Kasíno eTIPOS.sk si pripravilo pre milovníkov hazardnej zábavy vianočné prekvapenie. Adventnú kasíno ligu s celkovou dotáciou až vo výške 50 000 €.

Vianočný čas sa tradične spája aj s darčekmi a prekvapeniami. Kasíno eTIPOS.sk prichádza so svojím vianočným darčekom pre milovníkov hazardnej zábavy predčasne. O to príjemnejšie prekvapenie to však je! Adventná kasíno liga prináša poriadnu dávku adrenalínu, súťaživosti, zábavy a šance na zaujímavé odmeny. Čo viac si možno priať v tomto zimnom období? Akcia, ktorá vás pobaví nielen počas dlhých zimných večerov.

Kasíno eTIPOS.sk pripravilo Adventnú kasíno ligu

O čo ide? Fanúšikovia, ktorí kasíno eTIPOS.sk dôvernejšie poznajú vedia, o čo ide. Pravidelne sa totiž stretávajú s kasínovými ligami. Každý deň prebieha Super turnaj od 00:00 do 23:59 hod. Okrem toho možno hrať aj večerné turnaje. Tie prebiehajú od pondelka do piatka večer (ako názov napovedá) od 18. hod do 23. hod. Kasínová liga je skvelá v tom, že hráč súčasne o dotácie z turnajov, zaujímavé jackpoty a pozíciu v rebríčku. Doslova trojitá šanca na výhru!

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova.

Stačí hrať vybrané výherné automaty, zbierať body do rebríčka kasínovej ligy a bojovať o čo najlepšie umiestnenie. Získané bonusy v akcii je možné využiť v kasíno eTIPOS.sk do 30 dní od ich pripísania. Nechýbajú medzi hráčmi obľúbené DOUBLE DAYS, ktoré môžu zvrátiť priebeh celej ligy. Prečo? Lebo v rámci nich sa každý získaný bod ráta dvojnásobne. Práve v tieto dni sa oplatí hrať najintenzívnejšie a posun v rebríčku môže byť najvýraznejší.

Adventná kasínová liga vyvrcholí presne na Silvestra, teda 31. decembra 2021. Najlepší hráči si podelia bonusy v celkovej výške až 5 600 €. Celková dotácia akcie je 50 000 €. To sú veľmi zaujímavé čiastky a máš jedinečnú šancu ukrojiť si z tohto chutného vianočného koláča čo najväčší kus! Tak hraj sa, bav sa, súťaž a možno tohtoročné sviatky prinesú pre teba nezabudnuteľnú výhru.

Ak si v kasíne eTIPOS.sk nováčik, môžeš získať aj zaujímavý bonus 100 free spinov. Viac sa dozvieš TU.