Kasíno eTIPOS.sk hlási rekordný EGT jackpot

Kasíno eTIPOS.sk hlási rekordný EGT jackpot

Šťastný výherca v online kasíno eTIPOS.sk vyhral rekordný EGT jackpot 50 229 €. A zaujímavé sumy sú stále v hre!

Online herňa Tipos je známa medzi milovníkmi hazardnej zábavy nielen vďaka najbohatšej ponuke hier a zaujímavým akciám, ale aj vďaka fantastickým jackpotom.

V jednom z nich padla rekordná výhra! Padol doteraz najvyšší EGT jackpot v histórii online kasíno eTIPOS.sk – 50 229 €.

Pondelok vo všeobecnosti ľudia považujú za najmenej obľúbený deň v týždni. Začína práca, koncí víkendový relax a pohodička. Komu by sa chcelo?

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Rekordný EGT jackpot v online kasíno eTIPOS.sk

No užívateľ s nickom PRE*** zažil práve v pondelok najšťastnejší deň svojho života. Usmialo sa na neho obrovské šťastie a na konte mu pristálo 50 tisíc €.

Valce na výhernom automate 2 Dragons roztočil v pondelok o 6:53 ráno. Možno sa chystal do práce, možno si chcel spríjemniť čas pred cestou do školy. Každopádne zažil doslova zlatý moment a stal sa rekordným výhernom v kasíno eTIPOS.sk. Vyšší EGT jackpot doteraz nepadol!

Fantastické je, že jackpoty stúpajú veľmi rýchlo a už teraz môžete pokúšať šťastie v boji o veľmi zaujímavé čiastky. O čo sa hrá aktuálne?

Tak napríklad Zlatý multilevel jackpot v hodnote okolo 20 000 € určite poteší. Čiastka okolo 20 000 € sa dá vyhrať na najvyššej úrovni v EGT jackpote, ktorý napísal čerstvo svoju historickú kapitolu. A do tretice o jackpot okolo 20 tisíc € hráte v Synot progressive bonus na najvyššej – diamantovej úrovni.

Kasíno eTIPOS.sk – to nie je len skvelá zábava a adrenalín, ale aj fantastické výhry! Nový rekord v EGT jackpote je na svete, ale tvoja životná výhra možno čaká práve pred tebou. Tak čo, skúsiš svoje šťastie?