Kasíno eTIPOS ponúka uvítací balíček až do výšky 1 050 eur + 280 free spinov

Kasíno eTIPOS ponúka uvítací balíček až do výšky 1 050 eur + 280 free spinov

Patríte k milovníkom hazardnej zábavy? Kasíno eTIPOS ponúka luxusný uvítací balíček až do výšky 1 050 eur! No neznie to úžasne?

Kasíno eTIPOS ponúka zaujímavý uvítací balíček pre nových hráčov

Kasíno eTIPOS si pre všetkých hráčov pripravilo uvítacie bonusy až do výšky 1 050 eur. Stačí sa zaregistrovať na eTIPOS.sk. Vstupný bonus sa ráta až z prvých troch vkladov.

Po úspešnej registrácii sa každý nový hráč pri prvom vklade môže uchádzať o vstupný bonus až do výšky 100 % z 350 eur. Potrebné je vložiť minimálny vklad 20 eur s kódom ECASTIP, splniť podmienky a môžete získať bonus 100 % z prvého vkladu a navyše 130 free spinov.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

Po druhom vklade s vložením správneho kódu, ktorý hráč obdrží v e-maili a splnení všetkých podmienok môže získať 75 % z vkladu + 50 free spinov.

Aj tretí vklad prináša pre nových hráčov odmenu. Tentoraz po zadaní správneho kódu a splnení podmienok môže každý hráč získať bonus 50 % z vkladu + 100 free spinov.

Dovedna si eTIPOS pripravil pre nových hráčov uvítací balíček, v ktorom môžete získať až 1 050 eur + 280 free spinov.

Na splnenie podmienky získania bonusu musí hráč hrať výherné prístroje z ponuky na etipos.sk. Podmienka minimálneho vkladu môže byť splnená jedným alebo viacerými vkladmi.

Podrobné podmienky získania a uplatnenia si uvítacieho bonusu v kasíno eTIPOS nájdete TU.