Joker týždeň v kasíno eTIPOS.sk: V hre 100 free spinov

Joker týždeň v kasíno eTIPOS.sk: V hre 100 free spinov

Online kasíno eTIPOS.sk pokračuje v tematických týždňoch. Tentoraz vás budú baviť sloty s tematikou obľúbeného Jokera. Zabojuj o 100 free spinov!

Nielen neustále rozširujúca sa skvelá ponuka výherných automatov, hot sloty týždňa či pravidelné kasínové ligy vás bavia v kasíno eTIPOS.sk. Počas leta nás v tejto obľúbenej online herni sprevádzajú atraktívne tematické týždne. Naposledy to bol napríklad Magický týždeň a tentoraz si môžete užiť hry s tematikou Jokera. Opäť možno celkovo zabojovať až o 100 free spinov.

Magický týždeň v kasíno eTIPOS.sk

Podmienka je úplne jednoduchá. Stačí v daný deň počas trvania akcie zahrať na vybraných slotoch aspoň za 50€ a 20 free spinov je tvojich. Vybrané sloty v akcii Joker Týždeň v kasíno eTIPOS.sk:

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

Horror Joker * Smiling Joker * Smiling Joker 2 * Bonus Joker 2 * Super Joker 40 * Joker Strong * Joker Boom Plus * Joker 27 Plus * Joker Boom * Joker  27 * Joker  81 * 20 Joker Reels * Shining Crown * Joker Crown 10 * Joker Crown 5 * Joker 40 * Joker 50 Deluxe * Respin Joker.
Akcia Joker týždeň v kasíno eTIPOS.sk prebieha od pondelka 25. júla do piatka 29. júla a teda päť dní po 20 free spinov môže priniesť až 100 voľných roztočení. Nazbierané free spiny môžeš pretočiť na niektorej z vybraných troch výherných slotov, tentoraz sú to tieto:  Joker 40, Joker 50 Deluxe a Respin Joker.
Kedy budeš mať nazbierané free spiny na svojom hernom účte? Ihneď po ukončení akcie, teda v sobotu 30. júla môžeš užívať svoje roztočenia zadarmo. A to na niektorej z vybraných troch hier spomínaných vyššie.
Nezabúdaj, že v kasíno eTIPOS.sk stále môžeš zbierať body do Letnej kasínovej ligy, ktorá aktuálne finišuje. Okrem toho sú v hre, ako už tradične, poriadne „nadupané“ jackpoty. Zlatý Multilevel jackpot dosiahol hodnotu takmer 30 tisíc € a EGT jackpot na najvyššej úrovni dosiahol hodnotu takmer 35 tisíc €.
Užívajte si počas aktuálneho týždňa sloty s tematikou Jokera, zahrajte každý deň trvania akcie aspoň za 50 € a zbierajte free spiny, ktorých môže byť až 100. Okrem toho môžete zabojovať aj o lukratívne jackpoty.