Januárový multilevelový hetrik v kasíno eTIPOS.sk

Januárový multilevelový hetrik v kasíno eTIPOS.sk

Január v kasíno eTIPOS.sk bol z pohľadu hráčov mimoriadne vydarený. Priniesol multilevelový hetrik s jackpotmi v hodnote viac ako 123 000 €!

Tomu sa povie štart do nového roka! Január v kasíno eTIPOS.sk priniesol multilevelový hetrik s jackpotmi v celkovej výške viac ako 123 000 €. Zlatú bodku za mesiacom dal hráč s nickom pik***. Výherný automat FruitiXXL z neho spravil milionára. Vyhral zlatý multilevel jackpot v hodnote 33 917 €. V prepočte na bývalé slovenské koruny niečo cez milión.

Multilevelový hetrik v kasíno eTIPOS.sk priniesol viac ako 123-tisíc €

Predtým sa 20. januára radoval hráč Top*** z jackpotu vo výške 41 502 €. Ktorá hra mu priniesla toľké šťastie? Double Game 2. Ďalší splnený sen, veď spomínaný hráč roztočil valce so 7-eurovou stávkou. A „trhol“ viac ako 40 tisíc „ečok“.

Necelý týždeň predtým padol prvý tohtoročný zlatý multilevel jackpot. Šťastným výhercom bol hráč s označením Kak***. Hra Blood Revival bude pravdepodobne navždy jeho najobľúbenejšia, priniesla mu totiž parádnu výhru v hodnote 48 937 €.

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Multilevel jackpot v úvodnom mesiaci roka 2022 v kasíno eTIPOS.sk padol hneď trikrát. Na týchto výhrach si borci podelili čiastku v hodnote viac ako spomínaných 123 000 € a to je čo povedať.

Február je síce najkratší mesiac v roku, no je zrejmé, že prinesie tiež množstvo adrenalínu, zábavy, napätia a úžasných výhier.

Roztočiť valce v kasíno eTIPOS.sk sa rozhodne oplatí. Vidieť to na prekrásnych januárových výhrach, ale aj na ďalšej kasínovej lige, ktorá beží v mesiaci február a láka atraktívnou celkovou dotáciou 60 000 €. Bavte sa, hrajte a vyhrávajte!