Jackpotový hetrik v kasíno eTIPOS.sk za viac ako 100-tisíc €

Jackpotový hetrik v kasíno eTIPOS.sk za viac ako 100-tisíc €

Tomu sa povie štedrá nádielka! V kasíno eTIPOS.sk padli krátko po sebe tri jackpoty v celkovej hodnote viac ako 100-tisíc €.

Tri jackpoty v krátkom čase v kasíno eTIPOS.sk priniesli viac ako 100-tisíc €

Bol 5. apríl 2022, ráno. Hrá s nickom Dus*** sa rozhodol zahrať si v kasíno eTIPOS.sk. Z bohatej ponuky výherných automatov si vybral slot Hell Bars. Práve tento slot mu priniesol s najväčšou pravdepodobnosťou výhru jeho života! Trafil Synot Progressive Bonus v hodnote 30 634 €. Tomu sa povie vykročiť do dňa tou správnou nohou!

Veľké veci sa však diali aj v posledný marcový víkend. Hráči sa tešili z rozprávkovo krásnych výhier v sobotu aj nedeľu. Hráč s nickom mat*** vytočil na slote 20 Hot Blast EGT jackpot v hodnote 30 387 €. Čerešničkou na torte v tomto prípade je, že išlo o spin za 20 centov. Ako vidieť, aj za málo peňazí v kasíno eTIPOS.sk ponúkajú veľa muziky.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Ešte väčšiu radosť musel mať hráč s nickom taj***, ktorý sa zabával pri slote Super Joker 40 a trafil Zlatý Multilevel Jackpot v hodnote 46 971 €. Tento jackpotový hetrik, ktorý padol na prelome marca a apríla, priniesol hráčom dovedna výhry viac ako 100-tisíc €!

Príklady, ktoré môžu byť motiváciou pre ostatných hráčov. Skvelou správou je, že v kasíno eTIPOS.sk sú stále v hre zaujímavé jackpotové čiastky. Zlatý Multilevel Jackpot v hodnote okolo 35-tisíc € rozhodne nie je na zahodenie. Okolo 20-tisíc € sa pohybujú Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni a EGT Jackpot na najvyššej úrovni.

Zabávajte sa, roztáčajte valce a možno sa šťastena usmeje aj na vás! Nezabúdajte, že v apríli prebieha obľúbená kasínová liga, v ktorej sa tiež hrá o atraktívne výhry.