Hraj so Slovákmi o 100 free spinov v kasíno eTIPOS.sk

Hraj so Slovákmi o 100 free spinov v kasíno eTIPOS.sk

Dve muchy jednou ranou! Zatipuj si zápasy Slovenska na hokejových MS do 20 rokov a získaj až 100 free spinov v kasíno eTIPOS.sk.

Prelom kalendárnych rokov sa v hokeji tradične nesie najmä v znamení MS hráčov do 20 rokov. Slovensko má tentoraz na šampionáte výnimočne silnú generáciu hráčov. Mnoho z nich stálo za historickým úspechom na letnom Hlinka Gretzky Cupe. Turnajom prešli Slováci bez prehry až do finále, v ktorom im vystavilo stopku silné Rusko.

Hraj so Slovákmi na MS o 100 free spinov v kasíno eTIPOS.sk

Zverenci trénera Ivana Feneša chcú potvrdiť, že reči o silnej generácii, akú tu možno ešte ani nebola, sa zakladajú na pravde. Partia okolo gólmana Šimona Latkóczyho, obrancu Šimona Nemca či útočníkov Juraja Slafkovského a Filipa Mešára má kvalitu na to, aby šokovala hokejový svet a zabojovala o cenné kovy.

Kasíno eTIPOS.sk si pripravilo pri tejto príležitosti pre milovníkov hazardnej zábavy zaujímavú akciu. Môžete spojiť hokejovú zábavu s tou kasínovou. Tipuj zápasy slovenského tímu na MS do 20 rokov v Kanade a získaj 25 voľných roztočení za každý z nich. Slováci sa na turnaji v základnej skupine predstavia proti USA, Švédsku, Rusku a Švajčiarsku. A tak máš šancu získať dovedna v tejto akcii až 100 free spinov.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Podmienky akcie sú úplne jednoduché. Stačí tipovať ľubovoľnú stávku na zápasy Slovenska na juniorskom svetovom šampionáte. Podmienkou je vklad minimálne vo výške 10 eur na zápas a kurz v hodnote 1,50. Stávka musí byť sólová, ale nezáleží na tom, či je predzápasová alebo LIVE. Úspech či neúspech daného tiketu nie je podmienkou pre získanie bonusu vo výške 25 free spinov za jeden zápas. Viac o akcii sa dočítate na oficiálnom webe kasíno eTIPOS.sk. Získané voľné roztočenia v spomínanej akcii môžete pokojne využiť na posledných horúcich novinkách, ktoré pribudli v ponuke kasína.