Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk: Piráti či prehistorické časy

Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk: Piráti či prehistorické časy

Predstavíme vám hot sloty aktuálneho týždňa v kasíne eTIPOS.sk. Vydajte sa na pirátsku plavbu za pokladom alebo sa radšej chcete vrátiť medzi mamuty do prehistorických čias? Je to len na vás.

Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk na tento týždeň

Primal Age

Je na vás moderná doba až príliš hektická a rýchla? Tak sa vráťte aspoň na chvíľu do prehistorických čias, keď nemuseli ľudia riešiť nič iné okrem svojej obživy. Nájdite medzi praľudmi a mamutmi svoju výhru. Výhernosť výherného automatu je 97 %. Päťvalcový slot so štyrmi radmi a 20 výhernými líniami pobaví témou aj grafikou. Zaujímavé sú napríklad symboly písmen a čísel, ktoré sú vyskladané z kameňov. Wild symbol klasicky doplní výhernú kombináciu, no má tiež funkciu rozšírenia a konečnú výhru násobí dvakrát. Scatter je bonusový symbol, vďaka ktorému môžete získať 10 free spinov, stačí na to vytočiť si aspoň tri tieto symboly.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Rich Pirates

Ďalšia zaujímavá hra medzi hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk. Milovníci Pirátov z Karibiku si zaručene prídu na svoje. Aj všetci, ktorí majú radi dobrodružstvá, adrenalín a lákavé výhry. Symboly ako truhlica s pokladom, delá, lebky, tajomná mapa, to všetko zodpovedá pirátskej tematike a skvele dotvárajú atmosféru hry. Výherný automat s piatimi valcami a troma radmi symbolov. Tých je v hre dovedna jedenásť, z nich najcennejšia je lebka. Teda lebka je wild symbol. Scatter symbolom je kompas, ktorý vám ukáže smer k 10 free spinom a dvojnásobnej výhre.

Scalper

Jednoduchosť a klasika zo starej školy. Trojvalcová hra s troma radmi ovocných symbolov ako z čias kamenných herní. Sedmičky, Bary, Zvony, Joker, to nemôže predsa chýbať. Špecialitou tejto hry je Scalper symbol, ktorý môže výhry navýšiť až štvornásobne.

Ak vás zaujímajú ďalšie recenzie výherných automatov, prinášame ich TU.