Kasíno eTIPOS.sk a nové hot sloty: Ovocie, diamanty a príšerky

Kasíno eTIPOS.sk a nové hot sloty: Ovocie, diamanty a príšerky

Predstavíme vám hot sloty aktuálneho týždňa v kasíno eTIPOs.sk. Sú nimi Multiplay Hot, Diamond Crown a Jack and the Mystery Monsters. Nech sa páči!

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Tri hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

MULTIPLAY HOT

Obľúbený ovocný výherný automat od spoločnosti e-gaming. Je to päťvalcová hra s 21 pevnými výhernými línami. Návratnosť stávok je uvádzaná až do 97 %, čo je veľmi solídna hodnota. Hra je vhodná pre milovníkov ovocnej klasiky. Sprevádzať nás bude osem ovocných symbolov. Najvzácnejším symbolom v hre je wild, v tomto prípade červená sedmička. Nielen nahrádza chýbajúci symbol, ale má aj funkciu zdvojnásobenia výhry. Pokiaľ nájdete dve červené sedmičky, výhru zvýšia 4-násobne. Navyše v prípade troch bude výhra osemnásobne vyššia.

Multiplay Hot

zdroj: egaming.cz

JACK AND THE MYSTERY MONSTERS

Pridajte sa k odvážnemu Jackovi a vykročte spolu s ním na výpravu do lesa plného príšeriek. Odmenou za vašu odvahu však môžu byť zaujímavé výhry. Parádny kúsok z dielne Synotu je pre hráčov vizuálne atraktívny. Príšerky či svetlušky sú tu na dennom poriadku. Rovnako ako zaujímavé funkcie a bonusy. Multiplikátory výhier či free spiny. K dispozícii je aj bonusová hra, v ktorej je možné vyhrať 200-násobok stávky. Túto „chuťovku“ si v ponuke kasíno eTIPOS.sk určite nenechajte ujsť!

Jack and the Mystery Monsters

zdroj: Synot Games

DIAMOND CROWN

Diamanty sú podobne ako ovocie bežným a obľúbeným prvkom výherných automatov. Diamond Crown prináša až 243 výherných línií a maximálnu možnú výhru v hodnote 100 tisíc eur. Tešiť sa môžeme na diamanty rôznych farieb či bonusovú hru o free spiny.

Diamond Crown

zdroj: etipos.sk

Kasíno eTIPOS.sk ponúka možnosť s hot slotmi týždňa bojovať o zaujímavé jackpoty.

Len pre zaujímavosť, uplynulý týždeň rozšírili ponuku hier v spomínanom kasíne tieto kúsky.