Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružstvo s pyramídami?

Hot sloty v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružstvo s pyramídami?

Či máte radi ovocnú tematiku, diamanty alebo sa radšej vydáte na dobrodružnú cestu medzi egyptské pyramídy, hot sloty v kasíno eTIPOS.sk na tento týždeň vás určite potešia.

Fruit Jack

V prvom rade dávame do pozornosti vysokú návratnosť vkladov (RTP) – až do výšky 97 %. Každý, kto má rád klasickú a jednoduchú ovocnú tematiku, si príde na svoje. Ide o výherný automat od spoločnosti e-gaming. V podstate ide o klasiku, až na to, že sa nehrá na troch ale na piatich valcoch. Nájdeme tu 40 pevných výherných línií. Symbol klauna v krabici je wild symblom, ktorým nahradíte chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Truhlica je scatter symbol, podľa počtu (tri až päť) vám môže priniesť 10 až 30 free spinov. Symbol šťastnej hviezdy je mystery symbol, ktoré v počte minimálne tri kusy aktivujú mystery win s náhodnou výhrou.

Fruit Jack

zdroj: e-gaming

Ďalšie hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

27 Diamonds

Ako už názov výherného automatu napovedá, pôjde o šperky a drahokamy. Je to trojvalcová hra od spoločnosti Tech4Bet. Vysoké výplaty prináša diamant 7. Divoký multiplikátor prináša zvýšenie výhier, no inak hra neobsahuje žiadne bonusové funkcie. Podľa názvu ste už možno odhalili, že hra má 27 výherných línií. Návratnosť nákladov je na úrovni 94,5 %. Okrem toho volatilita na strednej až vysokej úrovni.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Book of Secrets 6

Výherný automat od spoločnosti Synot Games, s ktorým zažijete zaujímavé dobrodružstvo medzi egyptskými pyramídami. Návratnosť stávok (RTP) je len okolo 94 %, čo je ľahko pod priemernou úrovňou 95 %. Hra má šesť valcov a tri rady, prináša desať výherných línií. Wild symbol či expandujúce symboly nemôžu chýbať, okrem toho máte možnosť získať free spiny a zvýšiť tak svoje šance na úspech.

Book of Secrets 6

zdroj: Synot Games

S hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk môžete zabojovať aj o atraktívne jackpoty. Inšpiráciou vám môžu byť napríklad tieto tri fantastické výhry v januári.