Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Za výhrou so Šťastným potkanom či Zlatým skarabeom

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Za výhrou so Šťastným potkanom či Zlatým skarabeom

Spring Tails, Sand´s Treasure a Hot Blizzard. Predstavujeme vám hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

SPRING TAILS

Vydajte sa na výlet do Orientu s výherným slotom od spoločnosti Betsoft. Päťvalcová hra s piatimi výhernými líniami, ale čo zaujme najviac je funkcia Free Spinov a progresívne multiplikátory až do 60x! Kotúče výrobca umiestnil na pozadí typických ázijských chrámov. Medzi symbolmi nájdete napríklad zlatý kľúč (scatter symbol), Šťastného potkana (wild symbol), ryžu, arašidy, perly, syr či drahokamy.

Potkan zohráva v slote Spring Tails ústrednú postavu. Je nielen wild symbolom v hre, ale nachádza sa aj na grafike hlavnej obrazovky v ľavom dolnom rohu pod valcami. Prečo taká významná rola pre potkana? Pretože slot Spring Tails vyšiel v roku 2020 a tento rok bol v čínskom kalendári rokom potkana. Wild symbol Šťastného potkana sa zobrazuje len na druhom, treťom alebo štvrtom valci. Každý z nich prináša náhodný multiplikátor výhier 3x, 4x alebo 5x. Hodnoty multiplikátorov sa môžu skombinovať a napokon vám môžu na valcoch pristáť skutočne krásne výhry. Tri scatter symboly Zlatého kľúča spúšťajú bonusovú funkciu 12 free spinov.

Spring Tails

zdroj: betsoft.com

Hot Blizzard a Sand´s Treasure medzi hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk

HOT BLIZZARD

Výherný automat od spoločnosti Tom Horn Gaming. Ide o retro slot mixujúci klasickú ovocnú tému s modernými prvkami ako napríklad free spiny. Hra vyniká skvelým výherným potenciálom a fascinujúcou hrateľnosťou. Nezabudnite sa poobzerať po ľadovo chladnom Seven Joker, ktorý má nadprirodzené schopnosti.

Hot Blizzard

zdroj: tomhorngaming.com

SAND´S TREASURE

Slot s tematikou staroegyptskej mytológie z dielne spoločnosti e-gaming. Hráčov okrem kvalitného grafického spracovania poteší aj vysoká priemerná návratnosť stávok (RTP) až v hodnote 98 %. Päťvalcová hra s troma radmi symbolov a desiatimi výhernými líniami. Nájdeme tu symboly ako Ra, Horus či Anubis, ale zaujímavý je predovšetkým Golden Scarab, ktorý vás môže zaviesť k bonusovým free spinom. Funguje ako wild aj scatter symbol zároveň. Pokiaľ nájdete „zlatého skarabea“ kdekoľvek na valcoch aspoň trikrát, tak spustíte bonusovú hru s 10 free spinmi. Ešte predtým je vylosovaný Golden Bonus, ktorý sa dokáže rozšíriť na okolité polia a nasmerovať hráča k extra výhre. Počas bonusových desiatich voľných roztočení môžete získať ešte ďalších 10 free spinov.

Sand´s Treasure

zdroj: e-gaming.cz

Uži si trojicu hot slotov týždňa v kasíno eTIPOS.sk, zbieraj v nich body do kasínovej ligy či zabojuj o niektorý z nadupaných jackpotov.