Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Piráti či mrazené ovocie

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Piráti či mrazené ovocie

Kasíno eTIPOS.sk ako už tradične, prináša aj tento týždeň tri hot sloty týždňa. Poďme si ich bližšie predstaviť!

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Hot Blizzard

Výherný automat od spoločnosti Tom Horn Gaming. Ide o retro slot mixujúci klasickú ovocnú tému s modernými prvkami ako napríklad free spiny. Hra vyniká skvelým výherným potenciálom a fascinujúcou hrateľnosťou. Nezabudnite sa poobzerať po ľadovo chladnom Seven Joker, ktorý má nadprirodzené schopnosti.

Rich Pirates

Milovníci Pirátov z Karibiku si zaručene prídu na svoje. Aj všetci, ktorí majú radi dobrodružstvá, adrenalín a lákavé výhry. Symboly ako truhlica s pokladom, delá, lebky, tajomná mapa, to všetko zodpovedá pirátskej tematike a skvele dotvárajú atmosféru hry. Výherný automat s piatimi valcami a troma radmi symbolov. Tých je v hre dovedna jedenásť, z nich najcennejšia je lebka. Teda lebka je wild symbol. Scatter symbolom je kompas, ktorý vám ukáže smer k 10 free spinom a dvojnásobnej výhre. Pirátske dobrodružstvo v kasíno eTIPOS.sk!

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Frozzy Fruits

Klasický ovocný automat vo vylepšenej „mrazivej“ verzii. Hracie symboly sú umiestnené v kockách ľadu. Veľkým pozitívom tejto hry je vysoká návratnosť vkladov až do 97 %. V tomto smere patrí teda hra Frozzy Fruits od E-gaming k absolútnej špičke.

Ovocná klasika môže byť niekedy poriadne nudná. Iste, ide o často „recyklovanú“ tému. No Frozzy Fruits určite nenudí. Originálnym prvkom je variabilný počet symbolov na jednotlivých hracích valcoch. Automat má päť valcov, no počtom symbolov sa odlišujú. Na prvom a piatom valci je len jeden symbol, na druhom a štvrtom valci sú po tri symboly a tretí valec obsahuje štyri symboly.

Na valcoch je viditeľných dvanásť symbolov. Hra má deväť rozličných symbolov, z nich jeden je wild symbol, ktorý dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Wild symbol prináša aj násobitieľ výhier od jednonásobku po deväťnásobok stávky. V tejto hre je 36 výherných línií.

Zabavte sa s hot slotmi tohto týždňa v kasíno eTIPOS.sk. Zbierajte v nich body do kasínovej ligy alebo zabojujte o atraktívne jackpoty.