Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Otvoríte kúzelnú knihu?

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Otvoríte kúzelnú knihu?

Kasíno eTIPOS.sk tradične prináša trojicu hot slotov týždňa. Tentoraz si môžete otvoriť kúzelnú knihu, užiť si nádielku diamantov alebo sa vrátiť do prehistorických čias. Výber je len na vás!

Primal Age

Je na vás moderná doba až príliš hektická a rýchla? Tak sa vráťte aspoň na chvíľu do prehistorických čias, keď nemuseli ľudia riešiť nič iné okrem svojej obživy. Nájdite medzi praľudmi a mamutmi svoju výhru. Výhernosť výherného automatu je 97 %. Päťvalcový slot so štyrmi radmi a 20 výhernými líniami pobaví témou aj grafikou. Zaujímavé sú napríklad symboly písmen a čísel, ktoré sú vyskladané z kameňov. Wild symbol klasicky doplní výhernú kombináciu, no má tiež funkciu rozšírenia a konečnú výhru násobí dvakrát. Scatter je bonusový symbol, vďaka ktorému môžete získať 10 free spinov, stačí na to vytočiť si aspoň tri tieto symboly. Veľmi zaujímavý kúsok v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Book of Spells

Temné prostredie mystického dobrodružstva naozaj osloví mnohých hráčov. Tematika čarodejníctva a mágie je mysteriózna a pútavá zároveň. Nechajte sa očariť „knihou kúziel“ a možno sa vám podarí vyčariť si parádnu výhru! Typické symboly ako napríklad čarodejnícky klobúk, elixír, kotol či čarodejnica správne dotvárajú atmosféru hry. Bonusové kolá v tejto hre nenájdete, ale za to sa môžete tešiť na možnosť získania free spinov (aspoň tri symboly kníh na valcoch = 10 voľných roztočení).

27 Diamonds

Ako už názov výherného automatu napovedá, pôjde o šperky a drahokamy. Je to trojvalcová hra od spoločnosti Tech4Bet. Vysoké výplaty prináša diamant 7. Divoký multiplikátor prináša zvýšenie výhier, no inak hra neobsahuje žiadne bonusové funkcie. Podľa názvu ste už možno odhalili, že hra má 27 výherných línií. Návratnosť nákladov je na úrovni 94,5 %. Okrem toho volatilita na strednej až vysokej úrovni.

Vybrané hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk prinášajú možnosť zbierať body do kasínovej ligy či zabojovať o niektorý z nadupaných jackpotov!