Hot novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zláka vás tajomná ríša Mayov?

Hot novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zláka vás tajomná ríša Mayov?

Ani tento týždeň nechýbajú hot novinky v kasíno eTIPOS.sk. Apocalyptic Wild, Cinema 81 alebo Respin Joker 81 – výber je len na tebe!

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova.

Apocalyptic Wild

Zavítajte do tajomnej ríše Mayov s výherným slotom od spoločnosti Adell. Mayská ríša bola odpradávna opradená rúškom tajomna a vy sa môžete vydať na dobrodružnú výpravu za 26 výhernými líniami. Slotom sprevádza zaujímavá indiánska hudba a symboly ako napríklad obetný nôž, bumerangy, orol, ocelot, mayská tanečnica, mayský bojovník či mayský zlatý šperk. Mayský kalendár plní funkciu bonusového symbolu a krištáľová lebka je nevýherným wild symbolom. Každého hráča zaručene poteší informácia o tom, že maximálnou výhrou je 161-násobok stávky. Podľa mayského kalendára mal nastať v roku 2012 koniec sveta. A tento prvok tvorcovia zakomponovali do hry. Bonusová hra Kalendár obsahuje scatter symboly 0, 1 a 2. Ak z nich na valcoch poskladáte rok 2012 a teda dva symboly 2, jeden symbol 1 a jeden symbol 0 kdekoľvek, tak získate 10 bonusových hier!

Apocalyptic Wild

zdroj: Adell

Striptíz v súkromnom kine či remake obľúbenej klasiky, aj to sú hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

Cinema 81

Spoločnosť Adell a kasíno eTIPOS.sk vás pozýva do súkromného kina! Pohodlne sa usaďte – začína poriadne horúca šou, ktorá žiadneho muža nenechá chladným. Téma tohto slotu je striptíz a tak o pekné baby nebude núdza. Okrem toho v hre nájdeme symboly ako zväzok bankoviek, filmová klapka či filmový kotúč. Nechýbajú hviezda na chodníku slávy či oscarová soška. Poteší pekná grafika, 81 výherných línií (ako názov napovedá) a bonusový valec MULTI s multiplikátorom 1-9x.

Cinema 81

zdroj: Adell

Respin Joker 81

Obľúbený ovocný výherný automat od Synot Games poteší hráčov najmä vysokou výhernosťou až 98,05 %. Oproti pôvodnej verzii hry pribudol jeden hrací valec a počet výherných línií sa rozšíril na 81. Z pôvodnej verzie zostal zachovaný Joker – wild symbol, ktorý pri výhre dokáže zastaviť víťaznú kombináciu a spustí respin ostatných symbolov.

Respin Joker 81

zdroj: Synot Games

Či už sa rozhodnete pre dobrodružnú výpravu do tajomnej ríše Mayov alebo si vychutnáte striptíz v súkromnom kine. Prípadne oprášite osvedčenú klasiku v novom šate Respin Joker 81. V každom prípade zažijete množstvo kvalitnej zábavy. Okrem toho môžete zbierať body do kasínovej ligy či bojovať o niektorý z jackpotov v kasíno eTIPOS.sk.