Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Zbieraj body do kasínovej ligy alebo zabojuj o jackpoty

Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Zbieraj body do kasínovej ligy alebo zabojuj o jackpoty

Najširšia ponuka hier na domácom trhu v kasíno eTIPOS.sk rozšírená o ďalšie tri novinky!

Ako sme si zvykli, tak aj tento týždeň spomínané online kasíno rozšírilo svoju bohatú ponuku hier o tri novinky. Ide o sloty Vigorous Knights, Multi Spin a Hot´n´Fruity. Môžeš s nimi zažiť kopec zábavy, usilovať o klasické výhry, lukratívne jackpoty a tiež zbierať body do rebríčka Letnej kasínovej ligy.

Tri hot novinky v kasíno eTIPOS.sk

Vigorous Knights

Preneste sa s týmto slotom od spoločnosti egaming do rozprávkových čias rytierov, drakov a princezien. Wild symbolom tejto hry je zlatý rytier, ktorý prináša dvojnásobné výhry. Vigorous Knights je päťvalcová hra s dvadsiatkou výherných línií a 14 symbolmi. Nechýbajú medzi nimi drak, rytier, princezná, symboly mečov, kráľovského žezla či bojovníka. Tajomný muž s červenou kapucňou plní úlohu scatter symbola a v prípade, že nájdete tento symbol na valcoch minimálne trikrát, môžete sa tešiť na bonusovú hru s 10 free spinmi. A pozor! Vytočiť môžete nielen bonusové free spiny, ale aj špeciálny symbol, ktorý sa nenachádza v bežnej hre. Je to symbol Troch rytierov, ktorý je expandujúcim wild symbolom.

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Multi Spin

Ovocný slot od spoločnosti egaming, ktorá rozšírila bohatú ponuku v kasíno eTIPOS.sk. Navonok tento automat vyzerá klasicky, ale scatter symbol MULTI SPIN prináša Extra multiplikátor a ten vás môže zaviesť za pozoruhodnými výhrami. Znásobuje výhry dvoj, štvor alebo až šesťnásobne a to už sa bavíme o možnosti naozaj zaujímavých čiastok. Návratnosť stávok (RTP) sa šplhá až k hodnote 98 %. Multi Spin je štvorvalcový slot s troma radmi symbolov, prináša 81 výherných línií.

Hot´n´Fruity

Pri ovocnej téme zostaneme aj v tomto výhernom automate od Tom Horn Gaming. Špecifikami tohto slotu sú predovšetkým tri veci: obojsmerné výherné línie, dva druhy wild symbolov a špeciálna funkcia Respin Wild. Zaujmú aj šľahajúce plamene po bokoch hernej obrazovky. Jeden z wild symbolov je hviezda s písmenom R. Zobrazuje sa na druhom treťom a štvrtom valci. Nielen, že dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej línii, ale navyše aj expanduje na celý valec a dokáže spustiť Respin Wild, pričom maximálny počet respinov je tri. Druhý wild symbol v hre Hot´n´Fruity je hviezda s písmenom W. Nahrádza chýbajúce symboly a môže pristáť na ľubovoľnom valci.

Zabavte sa s trojicou noviniek v kasíno eTIPOS.sk a nezabúdajte, že s nimi môžete bojovať o atraktívne jackpoty aj zbierať body do Letnej kasínovej ligy.