Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Zaži bájnu bitku o Spartu!

Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Zaži bájnu bitku o Spartu!

Kasíno eTIPOS.sk predstavuje hot novinky týždňa a okrem iného môžeš zažiť aj bájnu bitku o Spartu.

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Mighty Sparta

Staroveké grécke kráľovstvo otvára svoje brány pre milovníkov hazardnej zábavy v pútavom slote od spoločnosti Amusnet Interactive. Mighty Sparta vám pripomenie legendárnu bitku o Spartu na piatich valcoch s 25 výhernými líniami. Môžeš sa tešiť na typické symboly ako helma bojovníka, loď, sparťanský kráľ či kráľovná. Mighty Sparta láka nielen atraktívnou témou, ale aj zaujímavými bonusovými funkciami. Mapa Sparty plní funkciu wild symbolu a Chrám je scatter symbolom. Vďaka trom, štyrom alebo piatim Chrámom získaš šesť, deväť alebo 15 voľných točení. Zlaté a strieborné mince ti doprajú bonusové ceny a nechýbajú ani obľúbené multiplikátory výhier (maximálne trojnásobok). Zmieniť musíme aj náhodný bonus s kartami – minihra so štyrmi úrovňami, ktorá ti môže priniesť jeden zo štyroch progresívnych jackpotov.

Respin Double

Ďalšia hot novinka týždňa v kasíno eTIPOS.sk, ktorá si nájde zaručene svojich priaznivcov. Slot s retro tematikou od spoločnosti Casimi Gaming. Hráš na štyroch valcoch, ktoré fungujú ako dve samostatné sady valcov. Kotúče jedna, dva a tri sú jednou sadou a kotúče dva, tri a štyri druhou sadou. Svoje výhry môžeš poskladať na desiatich výherných líniách.

81 Emerald

Tento slot od Tech4Bet ťa okamžite oslní jagavým leskom drahých kameňov rozličných farieb. 81 Emerald je štvorvalcový slot so sedmičkou pevných výherných línií. Smaragd je wild symbolom a keď sa objaví vo výhernej línii, rozšíri počet výherných línií až na 81.

Skús niektorý z hot slotov týždňa v kasíno eTIPOS.sk a uži si množstvo skvelej zábavy. Vydaj sa na bojovú výpravu do legendárnej Sparty a zaži slot plný špeciálnych bonusových funkcií. Alebo si uži slot s retro tematikou Respin Double, ktorý je špecifický tým, že hráš na dvoch sadách valcov. V neposlednom rade sa môžeš nechať oslniť leskom jagavých drahých kameňov v slote 81 Emerald.