Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Stredovekí rytieri alebo šamani na chladnej Sibíri

Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Stredovekí rytieri alebo šamani na chladnej Sibíri

Tiger’s Claw, Knight’s Heart a Bonus Fruit  – to sú tri hot novinky týždňa v online kasíno eTIPOS.sk.

Tiger’s Claw

Dobrotiví duchovia, sem sa a zasypte hráčov skvelými výhrami. Tiger´s Claw od Betsoftu prináša výherný slot so šamanskou tematikou, ktorý poteší predovšetkým hráčom obľubujúcich fantasy tému. Vstúpte do sveta fantázie s chladnou zimnou scenériou v hlbokej Sibíri a polárnou žiarou, ktorá osvetľuje oblohu. Spirituálna hudba vás bude sprevádzať hrou a chladivý poryv vetra zavanie po víťazných točeniach.

Slot Tiger´s Claw prináša symboly ako napríklad červený diamant, modrá hviezda, súprava šamanských bubnov, tri zlaté sošky, rituálna maska, orol a najvyššie platiaci symbol sibírskeho tigra. Wild symbolom hry je vrchol hory a scatter symbol je šaman.

Tiger´s Claw prináša veľmi netradičný formát valcov 3-4-5-4-3, okrem toho aj 720 výherných línií. Okrem toho poteší možnosť získať až 240 free spinov. Ďalším dôležitým faktom je výhernosť automatu (RTP) a tá v tomto prípade dosahuje priemernú hodnotu 95,16 %. Zaujímavá novinka v ponuke online kasíno eTIPOS.sk.

Tiger´s Claw

zdroj: Betsoft

Stredovekí rytieri aj dávka ovocia medzi hot slotmi v kasíno eTIPOS.sk

Knight’s Heart

Vydajte sa do stredoveku a objavte svet statočných kráľov a hradov. Zaujímavý kúsok z dielne spoločnosti EGT prináša skvelú zábavu na šiestich valcoch. 50 výherných línií a pozor na bonus Mystery Jackpot Cards, ktorý sa objavuje náhodne a môže priniesť skvelú jackpotovú výhru.

Po víťaznom zatočení vás poteší stredoveká fanfára. Novinka v ponuke kasíno eTIPOS.sk Knight´s Heart prináša symboly ako napríklad prsteň, štít, helma a nemôžu chýbať ani kráľ a kráľovná. Scatter symboly hradu vás dokážu preniesť do bonusovej hry s free spinmi. Nájdite aspoň štyri symboly hradu a ste tam!

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

Následne si môžete vybrať z troch možností:

3 free spiny s troma valcami naskladaných wild symbolov

8 free spinov s dvoma valcami naskladaných wild symbolov

16 free spinov s jedným valcom naskladaných wild symbolov

Mystery Jackpot Cards

Prináša šancu vyhrať progresívny jackpot a náhodne sa spúšťa po ľubovoľnom zatočení. Vstúpite do hry, v ktorej vyberáte z 12 kariet otočených lícom nadol.

Knight's Heart

zdroj: egt

Bonus Fruit

Bonus Fruit je slot s ovocnou tematikou od spoločnosti Tech4Bet.

 

Vyskúšajte hot sloty v kasíno eTIPOS.sk a zbierajte v nich body do kasínovej ligy či zabojujte o atraktívne jackpoty.