Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Horúčava v Bomberos alebo netradičné valce v Grande Wheel

Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Horúčava v Bomberos alebo netradičné valce v Grande Wheel

Predstavujeme ti Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk – Grande Wheel, Bomberos a Perun.

Kasíno eTIPOS.sk predstavuje tri hot novinky týždňa

Grande Wheel

Veľmi netradičný trojvalcový výherný automat z dielne spoločnosti Tech4Bet prináša zaujímavé výhry aj bonusy. Grande Wheel je špecifický slot, pretože na jednom valci sa môžu zobraziť 1-2 celé zobrazené symboly. Výplatnú tabuľku nájdete naľavo od valcov. Vďaka symbolu Žolíka môžete násobiť výhry a Scatter symbol Grande Wheel spúšťa bonusovú hru, v ktorej roztočíte bonusové koleso s atraktívnymi výhrami.

Bomberos

Ďalšia skvelá novinka v kasíno eTIPOS.sk! Spoločnosť Casimi nezostala nič dlžná svojej povesti a opäť z jej produkcie prichádza inovatívny výherný automat. Bude vám tak horúco, že bolo potrebné zavolať hasičov. Tí vás sprevádzajú celou hrou a na piatich valcoch môžete vytočiť množstvo symbolov. Wild symbol dokáže násobiť výhry a Scatter symbol spustí bonus s 10 free spinmi. Navyše počas nich si môžete vytočiť respiny, ktoré pokračujú dovtedy, kým nachádzate výherné kombinácie. To zvyšuje celkový výherný potenciál hry Bomberos.

Perun

Tento päťvalcový slot z dielne spoločnosti e-gaming prináša až 1024 výherných línií, čo rozhodne nie je bežná vec. Poteší tiež netradičná téma postavená na staroslovanskej mytológii a Bohovi Perunovi. Vďaka Wild symbolu dokážete výhry násobiť až trikrát a scatter symbol dokáže pomôcť k zisku až 30 free spinov.

Zaujímavé hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk si užije zaručene každý milovník hazardnej zábavy. Poriadne horúco bude so slotom Bomberos, nádych staroslovenskej mytogógie prináša hra Perun a veľmi netradičný zážitok zas slot Grande Wheel.

S novinkami v kasíne eTIPOS môžete hrať aj o nadupané jackpoty. Tak napríklad Zlatý multilevel jackpot už prekročil magickú hranicu 100 000 eur a Tech4Bet Royal Jackpot prináša možnosť výhry čiastky 40 000 eur. O niečo menšie, no stále atraktívne čiastky ponúkajú Strieborný multilevel jackpot – okolo 15 000 eur, Synot progressive bonus na diamantovej úrovni, ktoré sa dostal cez 10 000 eur a Amusnet Interactive jackpot na najvyššej úrovni, ktorí mieri k hranici 20 000 eur.