Hot Game týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Corsair Queen

Hot Game týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Corsair Queen

Hraj Hot Game týždňa v kasíno eTIPOS.sk a získaj 20 free spinov! Aká je „horúca hra“ na tento týždeň? Corsair Queen.

Kasíno eTIPOS.sk má nielen najširšiu ponuku hier na slovenskom trhu, ale navyše pravidelne prináša aj zaujímavé akcie. Každý mesiac môžeme bojovať o zaujímavé výhry a čo najlepšie rebríčkové poradie v kasínovej lige. V marci sa hrá o navýšenú dotáciu 80 tisíc eur.

Hraj v Hot Game týždňa v kasíno eTIPOS.sk aj o zaujímavé jackpoty

Okrem toho sa v spomínanej online herni môžeme každý týždeň tešiť na Hot Game. Vybraná hra, ktorá prináša možnosť získať 20 free spinov. A čo viete, možno práve jeden z tých to voľných spinov vám prinesie vytúžený jackpot. Tie sú kapitolou samé o sebe.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

Tak napríklad… Zlatý multilevel jackpot prekročil hranicu 25 tisíc eur. K tejto hranici sa blíži EGT jackpot na najvyššej úrovni. Na zahodenie určite nie je ani Synot progressive bonus v najvyššej hodnote okolo 15 tisíc eur. O tieto zaujímavé jackpoty môžeš bojovať aj v hot game týždňa, ktorou je Corsair Queen. Jackpoty v kasíno eTIPOS.sk rozhodne stoja za to!

Podmienky na získanie spomínaného bonusu vo forme 20 free spinov sú úplne jednoduché. Stačí pretočiť 50 eur alebo viac na vybranej hre (v tomto týždni Corsair Queen). Získané free spiny majú hodnotu 0,20 eur.

Každý mesiac nadupaná kasínová liga. Dokonca v marci s navýšenou dotáciou až do výšky 80 tisíc eur. Okrem toho každý týždeň Hot Game, v ktorej je možnosť získať 20 free spinov. Kasíno eTIPOS.sk prináša jedno príjemnejšie prekvapenie ako druhé a rozhodne sa tu oplatí skúšať svoj osud!