Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zaži výpravu do Orientu

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zaži výpravu do Orientu

Kasíno eTIPOS.sk prináša trojicu nových hier a okrem šance na parádne jackpoty máte aj možnosť zbierať body do kasínovej ligy.

Hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Spring Tails

Vydajte sa na výlet do Orientu s výherným slotom od spoločnosti Betsoft. Päťvalcová hra s piatimi výhernými líniami, ale čo zaujme najviac je funkcia Free Spinov a progresívne multiplikátory až do 60x! Kotúče výrobca umiestnil na pozadí typických ázijských chrámov. Medzi symbolmi nájdete napríklad zlatý kľúč (scatter symbol), Šťastného potkana (wild symbol), ryžu, arašidy, perly, syr či drahokamy.

Potkan zohráva v slote Spring Tails ústrednú postavu. Je nielen wild symbolom v hre, ale nachádza sa aj na grafike hlavnej obrazovky v ľavom dolnom rohu pod valcami. Prečo taká významná rola pre potkana? Pretože slot Spring Tails vyšiel v roku 2020 a tento rok bol v čínskom kalendári rokom potkana. Wild symbol Šťastného potkana sa zobrazuje len na druhom, treťom alebo štvrtom valci. Každý z nich prináša náhodný multiplikátor výhier 3x, 4x alebo 5x. Hodnoty multiplikátorov sa môžu skombinovať a napokon vám môžu na valcoch pristáť skutočne krásne výhry. Tri scatter symboly Zlatého kľúča spúšťajú bonusovú funkciu 12 free spinov. Veľmi zaujímavá novinka v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Spring Tails

zdroj: betsoft.com

Hot Blizzard

Hot Blizzard je ovocný slot od spoločnosti Tom Horn Gaming s výhernosťou 95,73 %. Zaujímavosťou je, že túto hru nesprevádza v pozadí žiadna hudba. Hráči sa môžu tešiť na progresívne bonusy. Je to päťvalcový slot s troma symbolmi na valci. Symbol Modrej Sedmičky je wild symbolom a zobrazuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Hviezda zastáva úlohu scatter symbolu a aspoň tri tieto symboly na valcoch spúšťajú bonusovú hru s free spinmi. Pokiaľ vám šťastie zapraje a hviezdy budú v jednej línii, násobí sa výhra 3x. Svieži ovocný slot od Tom Horn Gaming, ktorý určite neurazí. Pre hráčov, ktorý majú pri hre radi absolútny pokoj a ticho pozitívne zaváži, že v pozadí hry nehrá žiadna melódia.

Hot Blizzard

zdroj: tomhorngaming.com

Treťou hot game týždňa v kasíno eTIPOS.sk je Sand´s Treasure. Na všetkých troch hot slotoch môžete zbierať body do kasínovej ligy či zabojovať o niektorý z atraktívnych jackpotov.