Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Horúce pláže Miami 90-tych rokov či Vikingovia bažiaci po pive

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Horúce pláže Miami 90-tych rokov či Vikingovia bažiaci po pive

Hot Sunrise, Thirsty Viking a The Dog House Megaway – tak to je trojica horúcich noviniek, ktoré predstavilo kasíno eTIPOS.sk. Ktorú roztočíš ako prvú?

Tri horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Hot Sunrise

Hot Sunrise je slot od spoločnosti BF Games. Vezme vás späť na slnečné pláže Miami 90-tych rokov, kde zábava nikdy nekončí a slnko nikdy nezapadá! Tento neónovo žiarivý hrací automat je plný zaujímavých funkcií a prináša fantastickú hrateľnosť.

Thirsty Viking

Smäd, bojovnosť, chuť po dobývaní území. To sú všetko veci, ktoré spájajú legendárnych Severanov – Vikingov. Obávaný dobyvatelia sa vracajú v slote od spoločnosti Synot Games a ty môžeš byť pri tom. Divokým symbolom sú krčahy plné piva, ktorými uhasia Vikingovia svoj smäd. Štít bojovníka, vikingská helma, chrumkavé pečené prasiatko a podobné lahôdky sú symbolmi tejto zaujímavej novinky v kasíno eTIPOS.sk.

The Dog House Megaway

Pes najlepším priateľom človeka. Stane sa táto hra plná roztomilých havkáčov najlepším priateľom hazardných hráčov? Má určite na to potenciál, pretože prináša množstvo zábavy aj lákavých výhier. Čaká na teba zábava na šiestich valcoch a výhry môžeš poskladať maximálne až na 117 649 líniách. Kosti, obojky a plemená psov od jazvečíkov až po rotvajlery čakajú na to, kedy to s nimi poriadne roztočíte. Psie labky plnia funkciu scatter symbola a tri alebo viac týchto symbolov spustí bonusovú hru. V tej si môžete vybrať buď free spiny Sticky Wilds alebo free spiny Raining Wilds. Hra The Dog House Megaways prináša aj možnosť kúpiť si bonus.