V kasíne eTIPOS.sk o 2. v noci padol Zlatý Multilevel jackpot

V kasíne eTIPOS.sk o 2. v noci padol Zlatý Multilevel jackpot

Tak tomu sa povie nezabudnuteľná noc! Borec v kasíne eTIPOS.sk krátko pred druhou hodinou rannou trafil Zlatý Multilevel jackpot vo výške 30 tisíc eur.

Nezabudnuteľná noc. Nezabudnuteľné leto.

Hráč v kasíne eTIPOS.sk si noc z 13. na 14. júla rozhodol spríjemniť hazardnou zábavou. Keď začínal, rozhodne ani len netušil, ako dobre to pre neho dopadne.

Borec v kasíne eTIPOS.sk o druhej v noci vyhral takmer 30-tisíc eur!

Krátko pred 2. hodinou nadránom v hre Fruits’n’Fire trafil Zlatý Multilevel jackpot a na jeho konto putuje luxusná výhra vo výške 29 355 eur!

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

To je viac ako slušná čiastka na to, aby si zvyšok leta spríjemnil nejakou parádnou dovolenkou či investoval do niečoho iného, čo mu spraví radosť.

Pochybujeme, že tento hráč v noci vôbec dokázal zaspať! Ak sa mu to nejakým zázrakom aj podarilo, to museli byť krásne sny a najmä nádherné prebudenie do víťazného rána.

Nočný úlovok spomínaného borca možno inšpiruje aj ďalších hráčov. Aktuálne sa výška Zlatého Multilevel jackpotu šplhá k čiastke 20-tisíc eur, čo tiež nie je sumička na zahodenie.

V kasíne eTIPOS.sk sa však oplatí skúšať šťastie aj v EGT Jackpote. Koncom apríla v tomto jackpote padol historicky najvyšší triumf, ktorý dosiahol takmer výšku 50-tisíc eur. Padol tesne pred 5. hodinou rannou. Praje šťastie snáď viac nočným vtákom?

A pozor! Na najvyššej úrovni sa aktuálna hodnota EGT jackpotu šplhá k čiastke 40-tisíc eur!

Stále sa môžete zapojiť do Letnej kasíno ligy v eTIPOS.sk. Atraktívna súťaž beží po celé leto a napriek tomu, že už je rozbehnutá, stále máte šancu zabojovať o veľmi atraktívne ceny. Navyše sa pri nej môžete výborne zabaviť a porovnať si sily s ostatnými hráčmi.