Halloweenska výhra v herni eTIPOS.sk takmer 30-tisíc €

Halloweenska výhra v herni eTIPOS.sk takmer 30-tisíc €

Parádna výhra v kasíne eTIPOS.sk! Hráč vsadil desať eur, zatočil výherný automat a radoval sa z výhry 5 000 eur.

Kto nehrá, nevyhrá! Hráč s nickom Sar*** hral a vyhral. Svoj osud pokúšal v kasíne eTIPOS.sk. Koncom októbra si z bohatej ponuky hier vybral ovocný výherný automat Super Joker 40. Odvaha mu rozhodne nechýbala. Vložil pomerne vysokú stávku v hodnote 10 eur. Oplatilo sa. Zatočil a o malú chvíľu bol šťastným výhercom čiastky 5 000 eur! Tohtoročné Vianoce bude mať rozhodne štedré.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Halloweenska výhra v kasíne eTIPOS.sk v hodnote takmer 30-tisíc €

Ešte z podstatne zaujímavejšej výhry sa tešil iný hráč, ktorý „ulovil“ Zlatý Multilevel jackpot. Na tohtoročný Halloween určite do konca svojho života nezabudne. Pretože práve s týmto sviatkom sa mu bude spájať výhra 29 511 eur! Zhodou okolností (a možno inšpirovaný práve halloweenskym obdobím) roztočil slot Nightmare Squad. Strašidelné postavy a symboly v tejto hre mu nepriniesli strach a obavy. Práve naopak. Víťaznú eufóriu a takmer 30 tisícok na účte!

Zlatý Multilevel jackpot v kasíne eTIPOS.sk je rozhodne veľkým lákadlom. Šťastný výherca už môže premýšľať nad tým, kam investuje svojich takmer 30-tisíc €. Viete, že takéto príjemné starosti môžete mať aj vy? Pretože Zlatý Multilevel jackpot sa opäť pohybuje na úrovni okolo 30-tisíc €. Nájdite si svoju obľúbenú hru, na ktorej sa tento jackpot dá získať, roztočte kolesá a možno sa podobné šťastie usmeje aj na vás.

Nezabudájte, že v novembri beží v kasíne eTIPOS.sk posledná tohtoročná kasínová liga, hrá sa o 50 000 €.