Fantasy týždeň v kasíno eTIPOS.sk: Hraj o 100 free spinov

Fantasy týždeň v kasíno eTIPOS.sk: Hraj o 100 free spinov

Kasíno eTIPOS.sk prináša tematické týždne o zaujímavé odmeny vo forme voľných roztočení. Uži si Fantasy týždeň a hraj celkovo o 100 free spinov!

Online kasíno eTIPOS.sk prináša milovníkom hazardnej zábavy tematické týždne so zaujímavými odmenami. Aktuálne prebieha Fantasy týždeň, v rámci ktorého hráte dovedna o 100 free spinov.

Prenes sa do fantasy prostredia a hraj každý deň počas trvania akcie o 20 free spinov. Podmienkou je na vybraných slotoch pretočiť každý deň trvania akcie minimálne 50 €.

Akcia Fantasy týždeň v kasíno eTIPOS.sk prebieha v termíne od 11. júla do 15. júla 2022. Vybrané sloty, na ktorých môžeš získať free spiny: Pandora * The Mysterious Nile * Legend of the Nile * Jewels Quest 2 * Rise of Ra * Age of Troy * Egypt Sky * Book Of Adventure * Book Of Adventure – Death * Secret of BA * Black Mummy * Book of Secrets * Mysterious Atlantis * Aladdin and the Golden Palace * Golden Myth * Book of Secrets 6 * Solar God.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

Počas Fantasy týždňa v kasíno eTIPOS.sk hráš dokopy o 100 free spinov

Keďže každý deň akcie Fantasy týždeň hráš o 20 free spinov, počas piatich dní tejto akcie môžeš nazbierať dokopy až 100 voľných roztočení. No neznie to fantasticky?

Nazbierané free spiny v akcii Fantasy týždeň v kasíno eTIPOS.sk môžeš využiť následne v jednej z troch vybraných hier – Book of Secrets, Mysterious Atlantis alebo Alladin and the Golden Palace. Je len na tebe a tvojich preferenciách, ktorý z týchto slotov si vyberieš.

Nazbierané free spiny budú na tvoje herné konto v kasíne pripísané hneď po skončení akcie, teda 16. júla 2022.

Okrem toho, stále môžeš zbierať body do Letnej kasíno ligy či zabojovať o niektorý z atraktívnych jackpotov v kasíno eTIPOS.sk. Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni prináša možnosť vyhrať lákavých 25 000 €. No a obľúbený Zlatý Multilevel jackpot sa blíži k čiastke 45 000 €!

V tejto online herni to skrátka žije! Neustále rozširujúca sa nadupaná ponuka hier, pravidelne atraktívne promo akcie so zaujímavými odmenami či stále k dispozícii lákavé jackpoty.