eŽreby a ich bohatá ponuka v kasíno eTIPOS.sk

eŽreby a ich bohatá ponuka v kasíno eTIPOS.sk

eŽreby sa tešia medzi hazardnými hráčmi čoraz väčšej obľube a kasíno eTIPOS.sk má v tomto spektre veľmi bohatú ponuku. Pozrime sa na to bližšie.

Žreby v online kasíno eTIPOS.sk

eŽreby

Medzi najväčšie chuťovky patrí Super prasa v žite, Čierna Perla alebo Super Renta. Na svoje si prídu hráči, ktorí radi hrajú „za drobné“ aj hráči, ktorí sa neboja väčšieho rizika a mieria za najvyššími výhrami. Kasíno eTIPOS.sk má v ponuke eŽreby aj za 0,50 € (Magic Forest, Geisha) či 1 € (Crazy Fruits, Amazons alebo Prasa v žite 2). Najodvážnejších hráčov určite zaujmú Millionairs Club a Veľká Čierna perla. Ich cena je 10 € a prinášajú možnosť luxusnej výhry v hodnote 100 000 €.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Stieracie žreby

Aj v ponuke stieracích žrebov si v kasíno eTIPOS.sk príde na svoje každý typ hráča. Pretože nájdete stieracie žreby za symbolické euríčko, ale aj luxusné žreby za 10 €, ktoré ti môžu priniesť závratné výhry. Najvyššiu potenciálnu výhru ponúka Super žreb, ktorý ťa vyjde na 10 € a maximálna výhra dosahuje až 220 000 €. Pre hráčov, ktorí sa chcú zabaviť a nechcú riskovať viac, odporúčame Pavúčik šťastia (za 1 € možná maximálna výhra 10 000 €) alebo Šťastné čísla (za 1 € maximálna možná výhra 12 345 €). A samozrejme, nemôžu chýbať stieracie žreby zo strednej triedy – napríklad Super Renta, ktorá pri stávke 5 € ponúka maximálnu výhru 122 000 €. Alebo Šťastná zhoda (cena 3€, maximálna výhra 50 000 €) či Veľký hráč, ktorého hodnota je 5 € a maximálna potenciálna výhra luxusných 100 000 €.

SMS žreby

Preč sú časy, kedy si musel na svoje obľúbené žreby čakať dlhé minúty pred novinovým stánkom alebo pri okienku na pošte. Teraz môžeš okrem eŽrebov a stieracích žrebov vyskúšať v kasíno eTIPOS.sk aj SMS žreby. Stačí poslať sms správu na číslo 3333 a si v hre o zaujímavé ceny. Ak chceš hrať formou sms žrebov, tak môžeš vyberať z ponuky troch rôznych hier. Buď Dni šťastia, ktoré za symbolické „euríčko“ ponúkajú výhru 30 000 €, alebo Renta, ktorej cena sú 3 € a maximálna výhra 50 000 €. Najvyššiu maximálnu výhru spomedzi hier, do ktorých môžeš zasiahnuť prostredníctvom SMS žrebov patrí Veľký hráč. Za vklad 5 € môžeš siahať po potenciálnej výhre 100 000 €.