Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk s exkluzívnou dotáciou

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk s exkluzívnou dotáciou

Kasíno eTIPOS.sk prináša Exclusive turnaje so skutočne exkluzívnou dotáciou až 10 000 €.

Exclusive turnaje majú celkovú dotáciu až 10 000 €. Hraj vybrané výherné automaty v kasíno eTIPOS.sk od spoločnosti Synot Games. Stačí, že zatočíš minimálne za 0,30 € a si v hre!

Zostavuje sa rebríček turnajov podľa vzorca WIN/BET. Podľa počtu nazbieraných bodov budú hráči zoradení do rebríčka. Čím viac bodov, tým vyššia pozícia. Na konci každého turnaja až 100 najlepších hráčov bude odmenených.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk

Hrá sa v dvoch kolách a každý turnaj má dotáciu 5 000 €. Prvé kolo turnaja prebieha v termíne 21. marca – 23. marca. Zbierať body môžeš v týchto hrách:

243 Mexicana, Amazons‘ Wonders, Book of Secrets 6, Diamondz, Fruiti XXL, Hell Fruits, Joker 40, Monkey Slots, Wild Blooms, Respin Joker, Gem-O-Rama, Hunter’s Spirit, Fruits’N’Fire, Blazing Ice a Hot Africa.

Druhé kolo turnaja prebieha od 24. marca do 27. marca.

Zapoj sa do Exclusive turnajov v kasíno eTIPOS.sk a hráš nielen o čo najlepšie umiestnenie v rebríčku, ale máš tiež šancu zabojovať o atraktívne jackpoty.

Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni má hodnotu okolo 30 000 €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni sa blíži k 25 000 € a to najlepšie na záver – Zlatý Multilevel Jackpot je takmer na úrovni 40 000 €!

Hraj vybrané hry od Synotu v kasíno eTIPOS.sk, hraj Exclusive turnaje a zabojuj o svoj podiel zo skvelej dotácie 10 000 €. Nezabúdaj, že súčasne máš možnosť získať aj nadupané jackpoty.