Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk s exkluzívnou dotáciou

Kasíno eTIPOS.sk prináša Exclusive turnaje so skutočne exkluzívnou dotáciou až 10 000 €.

Exclusive turnaje majú celkovú dotáciu až 10 000 €. Hraj vybrané výherné automaty v kasíno eTIPOS.sk od spoločnosti Synot Games. Stačí, že zatočíš minimálne za 0,30 € a si v hre!

Zostavuje sa rebríček turnajov podľa vzorca WIN/BET. Podľa počtu nazbieraných bodov budú hráči zoradení do rebríčka. Čím viac bodov, tým vyššia pozícia. Na konci každého turnaja až 100 najlepších hráčov bude odmenených.

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk

Hrá sa v dvoch kolách a každý turnaj má dotáciu 5 000 €. Prvé kolo turnaja prebieha v termíne 21. marca – 23. marca. Zbierať body môžeš v týchto hrách:

243 Mexicana, Amazons‘ Wonders, Book of Secrets 6, Diamondz, Fruiti XXL, Hell Fruits, Joker 40, Monkey Slots, Wild Blooms, Respin Joker, Gem-O-Rama, Hunter’s Spirit, Fruits’N’Fire, Blazing Ice a Hot Africa.

Druhé kolo turnaja prebieha od 24. marca do 27. marca.

Zapoj sa do Exclusive turnajov v kasíno eTIPOS.sk a hráš nielen o čo najlepšie umiestnenie v rebríčku, ale máš tiež šancu zabojovať o atraktívne jackpoty.

Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni má hodnotu okolo 30 000 €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni sa blíži k 25 000 € a to najlepšie na záver – Zlatý Multilevel Jackpot je takmer na úrovni 40 000 €!

Hraj vybrané hry od Synotu v kasíno eTIPOS.sk, hraj Exclusive turnaje a zabojuj o svoj podiel zo skvelej dotácie 10 000 €. Nezabúdaj, že súčasne máš možnosť získať aj nadupané jackpoty.