Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk o 10-tisíc €

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk o 10-tisíc €

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk ponúkajú možnosť zabojovať o lukratívnu odmenu v celkovej hodnote 10 000 € a zároveň o body do rebríčka kasínovej ligy.

Kasíno eTIPOS.sk si pre milovníkov hazardnej zábavy pripravilo zaujímavú akciu – naozaj exkluzívnu. Prebiehať bude od pondelka 18. apríla do nedele 24. apríla. Ide o Exclusive turnaje, teda dva turnaje a v rámci každého z nich je v hre 5 000 €. Dovedna hráči bojujú o lukratívnu čiastku v hodnote 10 000 € a k tomu body do rebríčka aprílovej kasíno ligy.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk: Bojuj o parádne výhry aj body do kasínovej ligy

Prvý turnaj prebieha od pondelka do stredy, teda tri dni a odmenených bude najlepších 100 hráčov. Tí si rozdelia bonusy v celkovej hodnote 5 000 €. Druhý exclusive turnaje prebehne od štvrtka do nedele a rovnako 100 najlepších hráčov si podelí dotáciu v hodnote 5 000 €.

V každom exclusive turnaji sa hrá celkovo o 179 bodov do kasínovej ligy, víťaz si pripíše na konto 25 z nich. Platnosť pripísaných bonusov je 30 dní. Do exclusive turnajov sa započítavajú iba spiny (roztočenia) v minimálnej hodnote 0,30 € a na presne určených výherných automatoch, ktorých zoznam nájdete na oficiálnom webe kasíno eTIPOS.sk.

Rebríčky jednotlivých exclusive turnajov sa zostavujú na základe vzorca WIN/BET. Finančné odmeny v turnajoch sú skutočne zaujímavé, napríklad víťaz každého exclusive turnaja si pripíše 200 €. Navyše k tomu spomínaných 25 bodov do kasínovej ligy.

Zabávaj sa s exclusive turnajmi v kasíno eTIPOS.sk! Bojuj nielen o atraktívne výhry, ale aj o body do rebríčka aprílovej kasíno ligy.