Exclusive turnaj v kasíno eTIPOS.sk: Bojuj o podiel zo 6 000 €

Exclusive turnaj v kasíno eTIPOS.sk: Bojuj o podiel zo 6 000 €

Porovnaj si svoje sily s ostatnými hráčmi a zabojuj o svoj podiel z celkovej dotácie 6 000 €! Kasíno eTIPOS.sk prináša zaujímavý Exclusive turnaj.

Víkend v znamení súťaženia, zábavy a parádnych výhier. Kasíno eTIPOS.sk prináša hráčom Exclusive turnaj, ktorý prebieha v termíne od piatka 18. februára do pondelka 21. februára. Hrá sa o parádne výhry, celková dotácia turnaja je 6-tisíc eur. Ako sa zapojiť do turnaja? Je to úplne jednoduché, stačí hrať vybrané výherné prístroje v spomínanom kasíne a si v hre!

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

Exclusive turnaj v kasíno eTIPOS.sk aj šanca na parádne jackpoty

Vyhrávajú len tí najlepší, v tomto prípade tí, ktorí nazbierajú čo najviac bodov a teda umiestnia sa v celkovom poradí turnaja čo najvyššie. Boduje sa systémom 1 stavené euro = 1 bod do poradia Exclusive turnaja. Hráči budú zoradení v poradí podľa počtu nazbieraných bodov, čím viac bodov, tým vyššie umiestnenie v rebríčku. Vyhráva 27 najlepších v čase ukončenia každého kola, budeš medzi nich patriť aj ty?

Až 100 výhier je pripravených pre hráčov, ktorí získajú bonus podľa výherného rebríčka z Exclusive Turnaja. Do turnaja sa započítavajú body nazbierané na vybraných výherných automatoch od spoločnosti Tech4Bet. Zaujímavosťou je, že máš dokonca dvojnásobnú šancu na atraktívnu výhru. Hráš nielen o zaujímavé odmeny v Exclusive turnaji, ale aj o Multilevel jackpoty v kasíno eTIPOS.sk.

Napríklad Zlatý Multilevel jackpot je v súčasnosti na úrovni okolo 25-tisíc €. EGT Jackpot na najvyššej úrovni má hodnotu okolo 15-tisíc €. To sú veľmi zaujímavé čiastky a bojovať o ne môžeš súbežne s účasťou na Exclusive turnaji. Poď sa zabávať, súťažiť a vyhrávať!