Exclusive Apollo turnaj v kasíne eTIPOS.sk o 4 000 € a 810 bodov

Exclusive Apollo turnaj v kasíne eTIPOS.sk o 4 000 € a 810 bodov

Kasíno eTIPOS.sk prichádza s ďalšou zaujímavou akciou Exclusive Apollo turnaj. Zabi dve muchy jednou ranou: vyskúšaj novinky od Apollo Games a zároveň zabojuj o svoj podiel z dotácie 4 000 € v atraktívnom turnaji.

Exclusive Apollo turnaj o 4 000 € a 810 bodov do kasínovej ligy

Všetci milovníci hazardnej zábavy, zbystrite pozornosť! Exkluzívny turnaj s novinkami od Apollo Games si pripravili v kasíne eTIPOS.sk. Hrá sa o celkovú dotáciu v hodnote 4 000 €. Najlepších 170 hráčov v turnaji si podelí túto atraktívnu čiastku. Okrem toho 21 hráčov si podelí 810 bodov do rebríčka aktuálnej kasínovej ligy.

Exclusive Apollo turnaj prebieha v termíne od 7. októbra do 10. októbra 2021. Do turnaja sa započítavajú stávky z konkrétne vybraných hier a tými sú: Horror Joker, Slot Birds 81, Blood Revival, Golden Treasure, Crystal Miners, Smilling Joker, Turbo Slots 81, Occultum 81, Rich Fish, Sizzle Fire.

Eurojackpot tipos vám môže priniesť obrovský jackpot, tak na čo ešte čakáte?

Rebríček zohľadňuje počet nazbieraných bodov. Čím viac bodov, tým vyššia pozícia. Boduje sa na základe kritéria WIN/BET (súčtu jednotlivých výsledkov vzorca výhra/stávka, výhry jackopotových úrovni Bronze, Silver a Gold sa nezapočítavajú).

Aká je výška odmien? Víťaz akcie Exclusive Apollo turnaj si pripíše na konto parádnych 350 €. Druhý nemusí smútiť, pretože dostane 300 €. Hráči na treťom až piatom mieste sú odmenení čiastkou po 200 € a od šiesteho do deviateho miesta je odmena 100 €. Hráči na 10. až 20. mieste získajú za svoj výkon 50 €. Zvyšní hráči do top 50 po „dvacke“ a hráči od 51. po 170. mieste dostanú symbolickú „desinu“.

Exkluzívny turnaj, exkluzívne novinky od Apollo Games, exkluzívne finančné odmeny a exkluzívne body do kasínovej ligy! Preto neváhaj, bav sa v kasíne eTIPOS.sk a možno sa šťastie usmeje práve na teba.