Diamantový týždeň v kasíno eTIPOS.sk: 100 spinov čaká na teba

Diamantový týždeň v kasíno eTIPOS.sk: 100 spinov čaká na teba

Tematické týždne v kasíno eTIPOS.sk pokračujú v znamení trblietavých diamantov. 100 free spinov čaká možno práve na teba!

Kasíno eTIPOS.sk pokračuje v obľúbených tematických týždňoch. Tentoraz je tu Diamantový týždeň a v hre pripravených 100 free spinov. Stačí počas týždňa od 8. do 12. augusta 2022 hrať vybrané sloty. Tými sú: Turbo Slots, Turbo Slots 81, Crystal Miners, Ultimate Crystals, Multidiamonds 81, 27 Diamonds, Diamond Crown, Wild Diamonds 25, Wild Diamonds 50, 243 Diamonds, 81 Diamonds, 40 Wild Diamonds, Diamond Hill, Diamondz, Grand Gems, Gem O Rama, 88 Pearls, Lucky Pot, Lucky Elements a Jewels Fortune.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Čo spraviť, aby som získal free spiny počas Diamantového týždňa v kasíno eTIPOS.sk?

Základná podmienka na získanie voľných spinov je úplne jednoduchá. Stačí, že v jednotlivé dni trvania akcie Diamantový týždeň v kasíno eTIPOS.sk zahráš na uvedených vybraných výherných automatoch aspoň za 50€ a automaticky získaš 20 free spinov. Keďže akcia trvá päť dní, tak spolu možno získať až 100 voľných roztočení.

Nazbierané free spiny využiješ na ľubovoľnej z troch vybraných hier: Grand Gems, Gem’O’Rama, alebo Lucky Elements. Free spiny hráčom pribudnú na konto po ukončení akcie Diamantový týždeň, teda 13. augusta.

Nezabúdajte, že v auguste beží aj obľúbená kasínová liga a v hre je celková dotácia vo výške 50 000 €. Okrem toho môžeš aj počas Diamantového týždňa usilovať o niektorý z atraktívnych jackpotov v kasíno eTIPOS.sk. Zlatý Multilevel jackpot presiahol čiastku 30 000 € a EGT jackpot na najvyššej úrovni dokonca presiahol hodnotu 40 000 €. Atraktívnych 15 000 € môžeš získať v rámci diamantového jackpotu Synot Progressive Bonus.