Diamantové Vianoce? Hraj v kasíno eTIPOS.sk o rekordný 40-tisícový jackpot

Diamantové Vianoce? Hraj v kasíno eTIPOS.sk o rekordný 40-tisícový jackpot

Zažite diamantové Vianoce! V kasíno eTIPOS.sk sa hrá v Synot Progressive Jackpote na najvyššej diamantovej úrovni o rekordnú výhru v hodnote viac ako 40-tisíc eur!

Diamantové Vianoce? Šanca na rekordný jackpot

Je krátko pred Vianocami a vy si môžete dopriať bombastický darček. Aký? V kasíno eTIPOS.sk stojí za povšimnutie Synot Progressive Bonus na najvyššej diamantovej úrovni. Prekročil už hranicu 40-tisíc eur a hráč, ktorý tento jackpot vyhrá, utvorí nový rekord, čo sa tohto bonusu týka.

Doteraz najvyššia výhra v „diamantovom jackpote“ v rámci Synot Progressive Bonusu padla 9. novembra 2021. Šťastný výherca si tento deň bude pamätať do konca svojho života. Trafil totiž fantastickú výhru v hodnote 37 146, 72 eur. Bol piatym výhercom, ktorý tento jackpot dokázal získať. Šiestym môžeš byť práve ty a pod stromček si dopriať doslova diamantové potešenie!

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Kasíno eTIPOS.sk ponúka zaujímavé jackpotové šance

Keď je zmienka o zaujímavých jackpotoch, kasíno eTIPOS.sk má toho v talóne pred Vianocami ešte podstatne viac. Len nedávno, 13. decembra šťastný výherca vyhral v zlatom Multilevel Jackpote za 12 centov neuveriteľných 46 574 eur. Išlo o historicky najvyššiu výhru v multilevel jackpote. Zaujímavosťou je, že len týždeň pred ním, presne na Mikuláša, padol dovtedajší rekord – 44 425 eur.

Po týchto parádnych trefách sa hodnota zlatého Multilevel jackpotu vyšplhala na už zhruba 35-tisíc eur, čo je veľmi zaujímavá čiastka. V poslednom období tento jackpot padal často, skúsite svoje šťastie a zavŕšite zlatý decembrový hetrik?

Šanca parádne si zarobiť aj aj na EGT jackpote, ktorý sa na najvyššej úrovni dostal cez hranicu 30-tisíc eur. Historicky najvyššia výhra v tomto jackpote, ktorý prináša kasíno eTIPOS.sk, padla v apríli 2021 a dosiahla takmer 50-tisíc eur. Do tejto čiastky ešte ďaleko, na druhej strane aj „tridsiatka“ by sa krátko pred Vianocami určite hodila.

Doprajete si pod stromček niektorý zo zaujímavých jackpotov?