Dávka ovocia v kasíne eTIPOS.sk: Vyskúšajte tri nové hry

Dávka ovocia v kasíne eTIPOS.sk: Vyskúšajte tri nové hry

Zimné obdobie sa spája so zvýšenou chorobnosťou. Doplňte si potrebné vitamíny v kasíne eTIPOS.sk! To servíruje kvalitnú dávku ovocia v podobe troch nových hier.

Tri nové hry v kasíne eTIPOS.sk: Ovocná nádielka doplní vitamíny a možno aj vaše peňaženky

Blazing Reels

Ovocný automat od spoločnosti E-gaming. Prináša výhernosť až 98 %, k dispozícii je 40 výherných línií a 2 špeciálne symboly. Automat s klasickou ovocnou tematikou upúta pôsobivými výhernými efektmi. Červená sedmička je wild symbol a hviezda plní funkciu scattera. Práve hviezda je symbol, ktorý chce každý hráč vidieť čo najčastejšie – päť hviezd prináša 4000x stávky!

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

FruitiXXL

Moderný ovocný automat z dielne Synotu, skvele optimalizovaný pre telefóny. Poteší určite 100 výherných línií. Jednoduchá hra, široké bonusové možnosti v nej určite nečakajte.

243 Hot Wings

Výdatnú decembrovú ovocnú nádielku v kasíne eTIPOS.sk dopĺňa hra 243 Hot Wings. „Horúce krídelká“ môžu byť skvelou voľbou niekde v reštaurácii rýchleho občerstvenia. No verte, že skvelou voľbou sú tieto „horúce krídla“ aj čo sa týka výherných automatov! Klasické ovocné symboly ako hrozno, melóny a slivky nemôžu chýbať. Rovnako ani šťastná sedmička (7). Symbol Joker vám prinesie dvojnásobné výhry a retro klasikom vyčarí úsmev na tvári a príjemnú spomienku na automaty v pohostinstvách symbol BAR.

Doplniť vitamíny môžete v chladnom, sychravom zimnom období prostredníctvom ovocnej nádielky v kasíne eTIPOS.sk. A možno sa vám podarí vďaka týmto hrám doplniť aj svoj účet či peňaženku!

O skvelé výhry môžete zabojovať aj v zaujímavej Adventnej kasíno lige. Celková dotácia akcie je až 50 tisíc €. Šanca vyhrať v denných aj večerných turnajoch. Hrá sa aj o zaujímavé jackpoty a o pozíciu v rebríčku ligy.