Ďalšie novinky od Tom Horn v kasíno eTIPOS.sk

Ďalšie novinky od Tom Horn v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk servíruje ďalšie tri nové hry od dodávateľa Tom Horn.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Book of Spells

Temné prostredie mystického dobrodružstva naozaj osloví mnohých hráčov. Tematika čarodejníctva a mágie je mysteriózna a pútavá zároveň. Nechajte sa očariť „knihou kúziel“ a možno sa vám podarí vyčariť si parádnu výhru! Typické symboly ako napríklad čarodejnícky klobúk, elixír, kotol či čarodejnica správne dotvárajú atmosféru hry. Bonusové kolá v tejto hre nenájdete, ale za to sa môžete tešiť na možnosť získania free spinov (aspoň tri symboly kníh na valcoch = 10 voľných roztočení).

Book of Spells

zdroj: Tom Horn Gaming

Ďalšie novinky v kasíno eTIPOS.sk

Diamond Hill

Vydajte sa do neznámeho začarovaného kráľovstva, kde na vás čaká na každom kroku úchvatné bohatstvo. Po ceste touto rozprávkovou nádherou si užijete multiplikátory či respiny. Zaujímavosťou je zvláštna kotúčová mriežka v tvare diamantu. Na prvom a piatom valci je jeden symbol, na druhom a štvrtom sa nachádzajú tri symboly a stredný valec obsahuje štyri symboly. Nadchne príjemná horská krajina, v pozadí s jeleňom, stromami a upokojujúci pocit navodí vodopád v pozadí. Skvelá novinka v kasíno eTIPOS.sk.

Diamond Hill

zdroj: Tom Horn Gaming

Hot´n ´Fruity

Pri tomto ovocnom automate vám bude poriadne horúco. Výherných línií je 10, ale vyplácajú z oboch strán, takže v podstate je ich 20. Netradične v tejto hre nájdeme dva wild symboly – jeden s R hviezdou, druhý s W hviezdou. Oba fungujú ako náhrada za bežné symboly. Hviezda R sa môže objaviť na prostredných troch valcoch, hviezda W sa môže objaviť všade. Divoký symbol s W hviezdou sa objavuje náhodne. R hviezda expanduje na valcoch a nasmeruje vás k bonusu Respin Wild.

Hot ´n´Fruity

zdroj: Tom Horn Gaming

Užite si tri skvelé nové hry od Tom Horn Gaming v kasíno eTIPOS.sk a môžete v nich zabojovať aj o atraktívne jackpoty.

Predošlý týždeň rozšírili ponuku spomínanej online herne tieto hry od Tom Horn.