Ďalšia nádielka noviniek v kasíno eTIPOS.sk: Učaruje ti mágia alebo skôr pyramídy v Gize?

Ďalšia nádielka noviniek v kasíno eTIPOS.sk: Učaruje ti mágia alebo skôr pyramídy v Gize?

Svieža dávka horúcich noviniek v kasíno eTIPOS.sk. Odšťav si výhru v Bulky Fruits, vstúp do sveta mágie a kúziel s hrou Lightning Spell alebo ovládni staroveký Egypt v hre Wild Giza.

Nádielka horúcich noviniek v kasíno eTIPOS.sk

Bulky Fruits – Ovocný hrací automat, ktorý prináša špecialitu v podobe dvoch scatter symbolov. V tejto novinke, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk hráš na piatich valcoch a výhry môžeš nájsť na piatich výherných líniách. Okrem toho poteší aj expandujúci divoký symbol, vďaka ktorému môžeš zo slotu Bulky Fruits „odšťaviť“ skutočne zaujímavé výhry.

Lightning Spell – Uteč z reality a vstúp do magického sveta kúziel a elixírov, kde je všetko možné jediným mávnutím čarovného prútika. Naber odvahu a pomocou magického prútika vyčaruj kúzlo, ktoré vytvorí bleskové gule. Tieto bleskové gule ti prinesú bezplatné točenia, ktoré ťa odmenia úžasnou výhrou! Hráš na piatich valcoch naplnených magickými symbolmi. Nechýbajú voľné točenia, „lepkavý“ divoký symbol a hra má 10 výherných línií.

Wild Giza – Otvára sa pred tebou príbeh starovekého Egypta a užiješ si pohľad na pyramídy v Gize. Ovládni staroveký Egypt prostredníctvom 20 výherných línií. Divoký symbol môže priniesť násobiteľ výhier x2 alebo dokonca až x4. Milovníkov hazardnej zábavy potešia aj respiny či free spiny. Vytoč aspoň dva scatter symboly a získať môžeš 2 až 5 voľných točení za každý scatter zvlášť!

Uži si horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk naplno a nezabúdaj, že Zlatý TIPOS Jackpot stále naberá na hodnote. Aktuálne hráš už o zhruba 130 000 €!