Čo prináša októbrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk?

Čo prináša októbrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk?

Jesenné lístie padá zo stromov a rovnako tak môžu padať výhry do vašich rúk. Skúste si zahrať v októbrovej kasínovej lige v kasíno eTIPOS.sk!

Oproti predchádzajúcej, teda septembrovej edícii, k žiadnym zásadnejším zmenám v koncepte kasínovej ligy neprišlo. Hrať znova môžete o podiel z celkovej dotácie vo výške 50-tisíc eur. Rovnako zostáva v platnosti, že nebudú k dispozícii Double days, teda dni, počas ktorých sa získané body počítali do rebríčka dvojnásobnou hodnotou.

Októbrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk

Double days síce nebudú ani v októbri, ale rozhodne je o čo hrať – vyhrávať sa budú voľné točenia za hranie vo večerných turnajoch a získavať sa tiež budú body do večerných turnajov. Napríklad počas prvých ôsmich októbrových dní sa hrá každý deň o 10 voľných točení za hranie vo večerných turnajoch.

Zaujímavosťou počas októbrovej ligy v kasíno eTIPOS.sk bude napríklad aj možnosť získať 10 bodov do večerného turnaja za odohranie minimálne 100 spinov v hodnote aspoň 1 eura. Rovnako ako predošlý mesiac, znova platí, že sa striedajú mechaniky odmeňovania v jednotlivých turnajoch. To znamená, že sa odmeňuje na základe systému  Win/Bet, alebo podľa najvyšších výhier či podľa počtu spinov.

V kasínovej lige si znova môžete užiť množstvo skvelej zábavy, porovnať svoje sily s ostatnými hráčmi a získať zaujímavé odmeny. Navyše k dispozícii sú stále atraktívne jackpoty v kasíno eTIPOS.sk. TIPOS Jackpot je na zlatej úrovni okolo 20-tisíc eur, na striebornej okolo 25-tisíc eur.

O zhruba 20-tisíc eur môžeš byť bohatší vďaka Amusnet Interactive Jackpots na najvyššej úrovni. Royal Jackpot Tech4Bet prináša možnosť vyhrať dokonca až 30-tisíc eur. Okolo 20-25 tisíc eur môžete hrať v rámci Kajot Joker Bonus na najvyšších dvoch úrovniach.

Ako vidíte, v kasíno eTIPOS.sk nemáte šancu nudiť sa! Zabávajte sa, točte a súťažte o zaujímavé odmeny v októbrovej kasínovej lige.